Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Stefanović je najjadniji stranački bot ikada koji se popeo toliko visoko unutar državnog aparata. Predsednik skupštine nam je na nivou Hrvoja i Janeza.

apsolutno. stefanovic humanizuje suvakovica i cini ga full-fledged osobom, umesto jadnim amorfnim blobom licemerja i ulizistva.

nego ne mogu da se odlucim dal je culibrk jajara ili retard kad se ponasa u emisji kao da su radule i stefanovic dve strane istog novcica.

Link to comment

Ja sam zapanjen da 1 novinar ne ume da sroci misao. OK ne mora novinar da bude govornik, ali pokusaj metafore sa ogradama i kucama odaje ipak manjak kreativnosti a taj posao.

Link to comment

Pa snimaju ih kako imaju jak dorucak jer im treba snage za zadatke a na stolu rostilj klase a :)

 

Sad odgledah taj predlog. Inace, taj "rostiljdzija" je predsednik opstine Koceljeva (mislim da je poverenik sabackog SNS-a koji nema predsednika, predsednik je do prosle godine bio ovaj uhapseni Dragan Tomic). "Rostiljdzija" je tek nedavno usao u SNS a na zadnjim izborima je ostavio i DS i SNS ispod cenzusa.

Link to comment

Ja sam zapanjen da je iko zapanjen Ćulibrkom.

u nasem konkretnom kontekstu, u konstelaciji moci u srbiji takvoj kakva je, potpuno je neverovatno da neko pokusa da se pozicionira u emisji ovako kako je to culibrk pokusao. kao oboje (i radule i stefanovic) su politicari, oboje su deo vladajuce nomenklature, politickog establismenta i svi oni nesto mnogo pricaju a rade nesto sasvim drugo iza kulisa - fazon sve je to nesto mnogo isto. to mu je bio talking point sve vreme. pa nije brate isto, trebas da budes ili dojaja retardiran ili dojaja bezmud pa da tretiras njih dvojicu kao da su nesto isto. ovaj jedan je jadan stranacki bot koji ne izlazi iz guzice svog sefa, a ovaj drugi je postao ministar jer je imao neku reputaciju u struci kojom se bavi koja ga je preporucila za to mesto i postao politicar sticajem okolnosti pre 10 dana.

 

edit: izbrisao suvisni svidjizam.

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Stefanović je najjadniji stranački bot ikada koji se popeo toliko visoko unutar državnog aparata. Predsednik skupštine nam je na nivou Hrvoja i Janeza.

 

na vreme sam vas upozorio ... najbolji pitomci šešeljjugenda polako dolaze na veliku scenu ...

Link to comment

Ja ne znam šta ste očekivali od Ćulibrka, s obzirom na to da OB standardno postavlja razgovor u "kome sad običan čovek da veruje" okvire. Ajde sad ti, Walter White, što sediš između ove dve reformatorske gromade, izaberi koja ti se više sviđa. Pa ja, učiteljice, ovaj, mi nemamo znate sistem, razumete...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...