Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

ALi svi mu kažu - Tomo, alal ti pače za onaj govor! Sve, sve, ali govor! Razvalio si majstore!Edit: A on je to sam pisao!

Edited by Syme
Link to comment

Kad bi ga neko jos pitao da li je moguce da je prepisao govor o Pavlu Karadjordjevicu sa Vikipedije, koji je juce drzao na Oplencu. Ali od reci do reci.Sent from Krshinka by Tapatalk

Link to comment
Kad bi ga neko jos pitao da li je moguce da je prepisao govor o Pavlu Karadjordjevicu sa Vikipedije, koji je juce drzao na Oplencu. Ali od reci do reci.Sent from Krshinka by Tapatalk
Pa on je sam pisao tu odrednicu u Vikipediji!
Link to comment
ALi svi mu kažu - Tomo, alal ti pače za onaj govor! Sve, sve, ali govor! Razvalio si majstore!
I Jeremic mu cestitao. Fcuk yeah.Meni je najbiserniji deo o bogatasima i razmisljanje malog Perice o pranju obraza. Koja smo mi ruina od drzave jebote, da nam ovo bude predsednik.
Link to comment

... a Tadic pak varirao Djindjicevu postpetooktobarsku akciju da lopurde predju na legalne poslove. Nista novo za zemlju koja je u tranziciji, ja sam vise govorio o nacinu na koji Toma govori o pranju obraza - kako mali Perica zamislja "bogatasa".

Link to comment
Meni je najbiserniji deo o bogatasima i razmisljanje malog Perice o pranju obraza. Koja smo mi ruina od drzave jebote, da nam ovo bude predsednik.
Ti se stvarno ne sećaš da je Tadić prodavao istu priču?Nema ništa od rata pa za nešto da se hvatamo.Toma je zasad po svemuTadić II. U ovom intervjuu je to baš došlo do izražaja. Sačekaj da se obistini nešto od tvojih proročanstava, pa cepaj s citatima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...