Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Dozvoljavam da sam pogrešno razumeo jer je na ćirilici. Izvinite, molim vas.
Прихватам извињење и нудим компромис око начина комуникације.Мај интеншн воз ин а веј симилар ту јоурс: ту хајлајт сртн тенденси ин мидија презентејшн оф хомосексуал мајнорити ин Србија. Ај агри дер из а лот оф идиоси вич фјуелс хејтрд енд детс плејн ронг, бат ај хед ту интервин бикоз д фабрик оф д јуниверз воз хрт бај д овервелминг лак оф плејн лоџик вен д клејм абаут хомосексуалс нот вонтинг ту хев секшуал интеркурсес вит андер сикстин кидс воз мејд. Синс ај диднт ноу дет мистер Жан Клод Ван Дам ор вотевер из хиз нејм (д гај фром Оланд ху кејм ту Белгрејд то тич ас абаут хомосексуал рајтс анд ху алеџедли хед 16 јр олд лавер) воз фолсли акјузед ин биинг а педо, ај стартед гуглинг д кејс. Д ризон фор дет из дет фолс акјузејшн оф биинг а педо хртс д фабрик оф д јуниверс енд ај нид ту интервин ин д кејсс лајк дет, ви олреди естаблишд дет фект. Вајл лукинг фор д прувс ај стамблд акрос д стори абаут ејџ консент ин Оланд. Ит турнд аут дет олдоу д сексуал консент из 16, онли јангер ден 12 ис а криминал офенс. Д сејм обвиусли аплајз то хетеросексуалс ту. Со, вен д боат фул оф 12-16 трнс ап ед д парејд вич селебрејтс секс, анал ор ени адр, бат секс, итс обвијус дет д факинг вуд би интендид. Ванс аген, ту би клир: д сејм вуд аплај иф Дач пипл хед а хетеро селебрејшн оф блоу џоб традишн енд ден д фул боут оф хај скул грлз апирс реди ту селебрејт вит дем. А самари: д лоџик из призрвд енд ди ајдиа оф хомосексуалс фартинг рејнбоус из шетеред нот тру антихомосксуал бантер, бат тру хјумор енд гудвил. Вен секшуали актив тинејџерс вилинг ту шоу оф деир секшуал активити ар араунд (ор, ин адер врдс, Андер 16 боут ет д Амстердам геј парејд), д факинг вил би интендед. Дерфор, парентс кен би афрејд дет хомосексуалс вил фак деир чилдрен, д сејм веј д парентс вр афрејд синс д доун оф сивилизејшн дет хетеросексуалс вил фак деир чилдрн. Д фабрик оф ди јуниверс из презервед бај ми. Но нид фор гратитјуд, ај ду ит фор фри бикоз ај ем а Ред Стар супортер енд а рајт винг ајдиалист.
Link to comment
Sve više sam sigurna da sam, kad sedim uz TV i nerviram se što nema u studiju ljudi koji bi to učinili, u optimističnoj zabludi. Glišić je alergičan na argumente, i nikakve prave stvari ga ne bi ućutkale. Primetila sam da je puštao Prokića da govori bez prekida, verovatno zato što ga ne interesuje mnogo da ga ućutka. Ne znam da li su uopšte argumenti to što bi on ućutkao kad je non stop pričao paralelno sa Stojanovićem, dovoljno je da mu oduzme glas.
Nije potrebno Glišića ubediti argumentima, nego gledaocima pokazati kuda vode krajnje konsekvence njegovih stavova. Treba priču usmeriti na suvi legalizam: održavanje skupa je po zakonu i ustavu, ko je protiv toga, zalaže se za kršenje zakona i ustava. Ako hoće da menja zakon, neka prvo pobedi na izborima, a ne da lomi po BG. Obrnuti ono "da li je vredno toga" prema njemu: vredi li zalaganje za zabranu parade polupanih glava srednjoškolaca, razbijenih izloga i boji li se on da će neko od tih klinaca da pogine ako u subotu napadne policiju. Šta, gledaoče, ako tvoj sin baci kamen i ubije policajca pa ode na robiju? Taj neki rad, a ne samo defanziva i "ali oni se vole" priča, pošto na empatiju ne vredi igrati. 700 puta ponoviti da će sranja da prave oni koje on poziva na ulice i da će on da bude odgovoran ako neko od te balavurdije nastrada. I nabaciti malo ozbiljnosti, jebemumater: i Stojanović i Prokić se sinoć kliberili kao da se priča o ne znam ti čemu, jedino Glišić izgledao kao da mu je stalo do sopstvenih retardiranih stavova.
TEMA 'ZA ili PROTIV ODRZAVANJA PARADE' UOPSTE NE BI TREBALO DA BUDE DISKUSIJA u jednoj normalnoj emisijiako je pravila emisiju o prajdu normalno je pozvati 1.nekog iz organizacije, 2.pravnika koji bi govorio o zakonima koji ne/pokrivaju homoseksualce, de facto stanju u realnosti srbije, kao i naglasavao USTAVNO pravo ucesnika na odrzavanje tog skupa..,3. nekog ko nije ni predstavnik lgbt ni pravnik nego novinar il iz neke slicne sfere javnostiONA ZOVE COVEKA koji otvoreno poziva na krsenje ustava, lecenje homoseksualaca, zabranjuje izlozbe, kojima s eargumenti zasnivaju na dogmi u sekularnoj drzavi..pa sta jos treba da uradi da bi se diskvalifikovao kao sagovornik u jednoj emisiji koja pretenduje da bude ozbiljnagledaoce ne mogu ni da komentarisem, a ni oljino 'skeniranje realnosti' i zakljucak da prajd izgleda nece proci mirno. alo, udri po razlozima, raskrinkavaj skotove
Igzekli.
Link to comment
Прихватам извињење и нудим компромис око начина комуникације.Мај интеншн воз ин а веј симилар ту јоурс: ту хајлајт сртн тенденси ин мидија презентејшн оф хомосексуал мајнорити ин Србија. Ај агри дер из а лот оф идиоси вич фјуелс хејтрд енд детс плејн ронг, бат ај хед ту интервин бикоз д фабрик оф д јуниверз воз хрт бај д овервелминг лак оф плејн лоџик вен д клејм абаут хомосексуалс нот вонтинг ту хев секшуал интеркурсес вит андер сикстин кидс воз мејд. Синс ај диднт ноу дет мистер Жан Клод Ван Дам ор вотевер из хиз нејм (д гај фром Оланд ху кејм ту Белгрејд то тич ас абаут хомосексуал рајтс анд ху алеџедли хед 16 јр олд лавер) воз фолсли акјузед ин биинг а педо, ај стартед гуглинг д кејс. Д ризон фор дет из дет фолс акјузејшн оф биинг а педо хртс д фабрик оф д јуниверс енд ај нид ту интервин ин д кејсс лајк дет, ви олреди естаблишд дет фект. Вајл лукинг фор д прувс ај стамблд акрос д стори абаут ејџ консент ин Оланд. Ит турнд аут дет олдоу д сексуал консент из 16, онли јангер ден 12 ис а криминал офенс. Д сејм обвиусли аплајз то хетеросексуалс ту. Со, вен д боат фул оф 12-16 трнс ап ед д парејд вич селебрејтс секс, анал ор ени адр, бат секс, итс обвијус дет д факинг вуд би интендид. Ванс аген, ту би клир: д сејм вуд аплај иф Дач пипл хед а хетеро селебрејшн оф блоу џоб традишн енд ден д фул боут оф хај скул грлз апирс реди ту селебрејт вит дем. А самари: д лоџик из призрвд енд ди ајдиа оф хомосексуалс фартинг рејнбоус из шетеред нот тру антихомосксуал бантер, бат тру хјумор енд гудвил. Вен секшуали актив тинејџерс вилинг ту шоу оф деир секшуал активити ар араунд (ор, ин адер врдс, Андер 16 боут ет д Амстердам геј парејд), д факинг вил би интендед. Дерфор, парентс кен би афрејд дет хомосексуалс вил фак деир чилдрен, д сејм веј д парентс вр афрејд синс д доун оф сивилизејшн дет хетеросексуалс вил фак деир чилдрн. Д фабрик оф ди јуниверс из презервед бај ми. Но нид фор гратитјуд, ај ду ит фор фри бикоз ај ем а Ред Стар супортер енд а рајт винг ајдиалист.
бат иф тWоо 15јрс олд кидс фак ич одер сили тат ис нот офенс. вотсморе тодај хетеро кидс боаст оф фукинг ич отер бут хомо кидс макинг тат боаст воуд риск битинг ор ворсе. пртендинг тат хјуман сексуалити ис нот олреди пресент ат тат ејџ ис каунтерпродактив. хело расејани јоу вин ин да енд.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment
Šta, gledaoče, ako tvoj sin baci kamen i ubije policajca pa ode na robiju?
nista, prvo 40 godina robije => pravda za "nasu decu" => porodicna setnja => smanjenje na 5 godina => pomilovanje.
Link to comment

Uhvatio opet samo malo emisije. Ovaj Glišić (nisam ga pre gledo) mi delovo ubedljivije i argumentovanije. Doduše, i jebo bih ga pre nego onu dvojicu.Nego da ne trolujem, može li me neko uputiti na neki ozbiljan link sa raspravom na srpskom, može i na ovom forumu, gde se može naći argumentacija da homoseksualnost nije bolest (ili da jeste, svejedno.)

Link to comment
eno ti tema o prajdu 2012 imas i teme o ostalim prajdovima isto na drustvu pa iscitaj
Toga sam se i bojo. Znači ništa.
A jel bi ga jebo onako bas zestoko ili bi to bilo vodjenje ljubavi - mazenje, ceskanje i sl. A sobar?
Bez zajebancije, meni baš lep čovek.
Link to comment
бат иф тWоо 15јрс олд кидс фак ич одер сили тат ис нот офенс. вотсморе тодај хетеро кидс боаст оф фукинг ич отер бут хомо кидс макинг тат боаст воуд риск битинг ор ворсе. пртендинг тат хјуман сексуалити ис нот олреди пресент ат тат ејџ ис каунтерпродактив. хело расејани јоу вин ин да енд.
Ви мит аген, Мистер Филби.Ај ем вери плизд ју комплитли агри вит мај стејтмент он д сабџект оф факинг интеншнс.
To je i daljre cirilica, samo engleska.
Tee stwarnoe neh kapeerash shta ye kom-proh-mis. Seema seh praweeo dah neh razoomeh ceereeleetzoo, ya seh praweeo dah neh razoomem an glaeskee, pah seh nashlee nah pouhla pootah. Yadna tee maikah acoh owako ee oo RL oo yayetoo samoh nepostojece dliakeh pronalazish.
Link to comment
Ви мит аген, Мистер Филби.Ај ем вери плизд ју комплитли агри вит мај стејтмент он д сабџект оф факинг интеншнс.
jebga na ovom kompu nisam instalirao cirilicu. tuzite me ministru.dakle ako dva decka/devojcice ispod 16 godina ostvare odnos to nije stvar za zakon vec za roditelje koji su u svom postupanju ograniceni zakonom. teenboat je trebao da pruzi podrsku onim decacima i devojcicama koji veruju da je njihova seksualnost drugacija da o tome otvoreno pricaju mimo roditeljskog i vrsnjackog nasilja a ne da budu pedofilski lunchbuffet poput, na primer, izbora za misz u motelu kod ere ojdanica.
Link to comment
jebga na ovom kompu nisam instalirao cirilicu. tuzite me ministru.dakle ako dva decka/devojcice ispod 16 godina ostvare odnos to nije stvar za zakon vec za roditelje koji su u svom postupanju ograniceni zakonom. teenboat je trebao da pruzi podrsku onim decacima i devojcicama koji veruju da je njihova seksualnost drugacija da o tome otvoreno pricaju mimo roditeljskog i vrsnjackog nasilja a ne da budu pedofilski lunchbuffet poput, na primer, izbora za misz u motelu kod ere ojdanica.
Sram te bilo, Era na te klinke gleda kao na rođene ćerke.era-ojdanic-450-x-338.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...