Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ne znam uz svo ovo ludilo meni deluje da ipak ima daleko manje spremnih da u subotu prave haos. Imam utisak da je pre 2 godine organizacija haosa bila daleko jaca.

Edited by Eraserhead
Link to comment
svakim danom sam sve ubedjeniji u ispravnost moje zelje iz '99, da nato sve istepihuje, pa iznapalmuje, pa onda opet sve to ponovo, nekoliko puta, dok ne zatru ni one paramecijume koji mogu da prezive u arktickom ledu 5000 godina.
da sasvim sigurno ne znam da te ne znam, mislila bih da si jedan drugi. ali on je to rekao 95te.
tange krunisale emisiju :Hail:edit: huliganka! :ph34r:
dajte o tangama priti pliz za nas koji smo imali da kupamo djecu uto doba ^_^
Link to comment

jbte prvo ona napasnica sad ovaj s paradom pederacitava menazerija bolesnika i budala izmilela do telefona'parada ponosa' je bila kad su dolazili sportisti s medaljamakao da medju sportistima nema pedera

Link to comment

Doima se da je Prokić relativno efikasno govorio jezikom koji biračko telo Srbije najbolje razume. Sad, da li je to namerno hteo ili je naprosto potegao malo više gromovače večeras pa rafalno udara, nisam siguran ali mislim i da nije toliko bitno. Za pomenutu ciljnu grupu je zabo dve odlične poente sa razbaštinjenim društvom kojem je ostao samo nacionalni identitet jer je sve drugo prokockano i prokartano, i potrebom tog društva da ima neprijatelja pa se okreće gejevima u nadi da će oni biti prvi neprijatelj od kojeg neće dobiti po mandolini.

Link to comment
dajte o tangama priti pliz za nas koji smo imali da kupamo djecu uto doba ^_^
Ma ništa, samo se ovaj što pravi paralele o reakciji "muslimanskog naroda" na "onaj film" nadovezao kako je video on tu predstavu o kojoj je bilo reči - isus u štiklama, golotinja,tange, svega ima...
ova javljanja su festival teških mentalnih oboljenja
+1,000. Ja ovako nešto još nisam čuo na gomili...
Link to comment

stavovi gledalaca idu u prilog onome sto rekoh malopre, steta bi bila zanemarljiva, 1 od 100 zrtava bi stradala nezasluzeno.btw mogu da zamislim koliku tek zelju spc i ovaj fasista imaju da dobiju odresene ruke da homoseksualce "lece" kao i korisnike droga.

Link to comment

"nasa akcija nije homofobicna, mi nismo za diskriminaciju homoseksualaca, ali smatramo da homoseksualnim parovima ne treba davati da usvajaju decu."jbt, kako su suplji.inace, Zveri ovo usvajanje dece plasiraju kao najvece zlo koje srbski narod moze da zadesi, svi argumenti im nekako vode u tom pravcu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...