Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

kakva rasprava, ubicu se.

Ne znam da li je veći moron Olja ili Prokić. Kakve vez uopšte Prokić ima sa Paradom? Ni on sam ne zna - priča šta mu padne na pamet, lupeta nešto o Nikoli Samardžiću, Kosovu, Dodiku. Olja kreten lupeta o izložbi koju nije ni videla. Moronska emisija za morone. Ukinuti Olju Bećković kao takvu.
e, to.Ona je uspela da dovodjenjem ovog coveka sroza potencijal diskusije na nivo negledljivog.A klozet mi je hajlajt :isuse:
Link to comment

a sad glisic predlaze i lecenje gejeva.definitivno krivim medije sto ovog idiota pozivaju kao prdstavnika ravnopravnog legitimnog pogleda iz 'drugog ugla' na stvarii lgbt aktiviste sto pristaju s njim da gostuju

Link to comment
a sad glisic predlaze i lecenje gejeva.definitivno krivim medije sto ovog idiota pozivaju kao prdstavnika ravnopravnog legitimnog pogleda iz 'drugog ugla' na stvarii lgbt aktiviste sto pristaju s njim da gostuju
Mora da bude "uravnotezeno".Eto recimo da prave emisiju o Jasenovcu gosti bi bili neko ko je preziveo i jedan od cuvara, pa da cujemo "obe strane".
Link to comment
definitivno krivim medije sto ovog idiota pozivaju kao prdstavnika ravnopravnog legitimnog pogleda iz 'drugog ugla' na stvarii lgbt aktiviste sto pristaju s njim da gostuju
Upravo. Da ne rade to, ova stoka bi smrdela na nekoj govnjivoj margini. Dok ne nestane.
Link to comment
Mora da bude "uravnotezeno".Eto recimo da prave emisiju o Jasenovcu gosti bi bili neko ko je preziveo i jedan od cuvara, pa da cujemo "obe strane".
i da se i mladic i bosnjaci iz srebrenice nadju negde na pola, jer ne zivimo u londonu.
Link to comment

Inače, počeću zaozbiljno da upotrebljavam kretensku reč autošovinizam. Jebeni Prokić je deset puta varirao frazu srpski usud, naš usud, mi smo takvi. Samo su se kod nas proganjali gejevi, samo se kod nas proganja različitost, to je naš nacionalni usud, to je usud našeg podneblja, takvi smo Srbi.

Link to comment

znaci, dveri više ne organizuju pordične maskenbale dan perd paradu nego sad isti dan pozivaju na okupljanje. hmmm. nisam siguran kako to da tumačim. moguće je da je broj zainteresovanih hugana manji nego prošlih puta, pa su primorani da ih sami povuku isti dan.

Link to comment
i da se i mladic i bosnjaci iz srebrenice nadju negde na pola, jer ne zivimo u londonu.
Apsolutno. Jer Srbija je dovoljno velika i za jedne i za druge i mi zelimo da budu i jedni i drugi tu.
Link to comment

Odlazeci nekako iznenada iz vidokruga svoga prelazio je u drugi vidokrug drugih. Zamisljao je to mesto, to novo mesto, nekako poluracionalno zeleci valjda da mu podari neka svojstva koja bi ga pogurala i dala mu dodatnu snagu da se otrgne carima poznatog i lepo ususkanog. Otvorio je vrata(dveri) i usao u svet svoje duboko potisnute intime. Napokon rekao je u sebi i viknuo. Dobro vece zovem se Vladan Glisic i ja sam homoseksualac.

Link to comment
Apsolutno. Jer Srbija je dovoljno velika i za jedne i za druge i mi zelimo da budu i jedni i drugi tu.
skroz. treba zvati i lekara i vracaru i popa da ponude svoja resenja za neke blesti.uostalom to je realnost - vise gradjana srbije veruje vracarama + popovima nego medicini, pa sto im ne bismo dali pravo da kazu sta imajuvec cujem olju kako 'iz neutralne pozicije' kaze vracari - pa dobro, medicina kaze to i to, koji su vasi argumenti? Edited by InvisibleLight
Link to comment
skroz. treba zvati i lekara i vracaru i popa da ponude svoja resenja za neke blesti.uostalom to je realnost - vise gradjana srbije veruje vracarama + popovima nego medicini, pa sto im ne bismo dali pravo da kazu sta imaju
Jebiga, nismo u Londonu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...