Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Kurir
BEOGRAD - Bivši ministar Oliver Dulić nije večeras dozvolio da se u emisiju "Utisak nedelje" uključi glavni i odgovorni urednik Kurira Saša Milovanović.Posle predloga za utisak nedelje organizator programa obavestio je voditeljku Olju Bećković da je na vezi urednik Kurira koji će se uključiti u program. Međutim, to se nije svidelo Oliveru Duliću, koji je izgubio kontrolu i počeo da skače po studiju i, u strahu je zapretio da će napustiti emisiju. Kako saznajemo, on se uplašio i počeo da viče da ne može da priča ni sa kim iz Kurira i vikao da "nije zbog toga došao".Posle nekoliko minuta rasprave i ubeđivanja, Olja Bećković je uslišila Dulićev zahtev. Ovo je još jedna potvrda da se eks-ministar Dulić uplašio istine jer je u više navrata lagao novinare Kurira. Podsetimo, kada je pre nekoliko dana saslušavan u policiji dva sata je lagao da nije saslušavan, posle čega je priznao istinu. Takođe, kada je sam ponudio da naša redakcija otkupi njegove satove za 20 puta nižu cenu, najpre je to prihvatio, ali se kasnije nije pojavio...Redakcija Kurira poslednjih dana intenzivno radi dve velike kriminalne priče u koji je upleten i bivši ministar Oliver Dulić.
Edited by bergasa19
Link to comment

Problematizovala je pitanje morala pa je u cini mi se prvom predlogu citirala bljuvotine tabloida sa idiotskim naslovima tako sto je pustila sta citaju voditelji vesti u 23 na B92.

Link to comment
Problematizovala je pitanje morala pa je u cini mi se prvom predlogu citirala bljuvotine tabloida sa idiotskim naslovima tako sto je pustila sta citaju voditelji vesti u 23 na B92.
Ako je pustila ono ponocno citanje sutrasnjih novina, onda zalim slucaj nista tu nije strasno.Prosto nisam siguran da ima neki drugi izvor.Verujem da im ne smeta kad ponovi neku "ekskluzivnu izjavu" kod one MILF-ovke...
Link to comment

Gosti emisije Utisak nedelje su: Boban Stojanović, organizacioni odbor Beogradskog prajda; Vladan Glišić, predsednik Dveri i Nenad Prokić, LDP. Autorka Olja Bećković.Znaci tema je gej parada i (ne)odrzavanje iste. Bice ovde vise svadje nego kontruktivnog dijaloga.

Link to comment

B92 i ove godine danima fascinirana lošim momcima iz Doorsa: objavljuju im svako saopštenje, pa je red da ih ne zaobiđu ni u prajm-tajmu. Da sam Glišić, do neba bih im zahvaljivao na tolikom besplatnom reklamiranju.

Link to comment
B92 i ove godine danima fascinirana lošim momcima iz Doorsa: objavljuju im svako saopštenje, pa je red da ih ne zaobiđu ni u prajm-tajmu. Da sam Glišić, do neba bih im zahvaljivao na tolikom besplatnom reklamiranju.
Pa to je cena toga da tvrdiš da si kao medij "jedina brana nadolazećem nacizmu".Onda ide pitanje :Kojem nacizmu?I eto ti prime-time...
Link to comment

Sa jedne strane, uvek je lepo videti da te neko posluša...

437302039505c29c1e0f0d917604275_640.jpgKo joj je odabrao ovu fotku za stranicu Utiska Nedelje je garant glasač SNSa i/ili ubačeni agent BIA u redakciji.
...ali sa druge...5210821575065acdd818d1248332485_640.jpg...bolje da me niste slušali.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...