Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

"Gospodine Duliću, nemojte da se sekirate, ovde sudovi nisu osudili ni one koji su krivi, a kamoli one koji nisu."
Ali za Dinkića se žestoko zabrinuo i nasekirao, tako da...
Link to comment

Ovaj em sto lici na Pizona..em na isti glup nacin pokusava da nas ubedjuje u budalastine, isto kao Pizon.Nabijem na sopstveni polni organ svu ovu bagru koja poziva nadlezne organe da resavaju stvari kada ih neko nesto konkretno pita..govna beskicmena

Link to comment

Ovo može da se reši na samo jedan način. One baje što procenjuju antikvitete na "Histori čenelu" treba da snime novu epizodu u kojoj Oliver Dulić ulazi u njihovu radnju i želi da proda svoj ručni sat od navodnih 80 evra. Oni su merodavni i dovovoljno neutralni da procene vrednost sata ...

Link to comment

Moram nesto da pitam onako malo from the left field sto bi rekli, da zamolim, u stvari, da mi neko objasni/preprica ukratko ili uputi na mesto gde o tome mogu da procitam! Kad i kako je tacno prethodna vlada "zadala zavrsni/konacni/odlucujuci/kakavgod udarac organizovanom kriminalu"? Da li to znaci da u zemlji vise nema organizovanih kriminalnih delatnika, koji su strpani u zatvor, sudjeni, osudjeni, whatever? Sta je to meni promaklo sto je bilo toliko epohalno i znacajno na tom polju, a da se dogodilo u poslednje cetiri godine?Ova mantra koju ponavljaju mesecima (u kampanji, a evo i danas) o "udarcu organizovanom kriminalu" mnogo lici na ono: ponavljaj nesto do besvesti, na kraju ce svi u to da poveruju pa i ti sam.

Link to comment

Mladjin pulen je posebna priča...Povraća mi se kada neko kaže: "Meni je lepo otac govorio, sine..." Do kraja emisije očekujem: "Vidite li ovih mojih 10 prstiju, sve sam ja sam njima postigao i..."

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...