Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Problem slona™ :lol: Valjda je hteo da ispriča ono kako ga jedan slepac uhvati za surlu pa misli da je zmija, drugi ga uhvati za nogu pa misli da je ne znam šta...Ali ovo što je ispričao je genijalnost. "Slon je problem. Ako morate da progutate ogromnog slona odjednom, zadavićete se. Morate deo po deo. Ili ako hoćete, uzmite prase umesto slona."

Link to comment

I argumenti za manjak rezova su mu spektakularni:1) Mi ni ne znamo koliko ljudi je zaposleno u državnom aparatu (Možda ih nije dosta?)2) Ako ih otpustimo, ne bi imali gde da se zaposle3) Ako ih otpustimo, opteretiće se socijalni program, a para nema4) Ako ih otpustimo, uleteće opet na neki drugi državni posao

Link to comment

Do mojega su na mestu. Pitanje je bilo kako možeš da daješ garancije da Otpuštanja Neće Biti (Do Izlaska Iz Krize), a on kao odgovor ponudi "pa ja ni ne znam koliko ljudi zapošljavamo" :isuse:Ili ono, ne možemo da rasteramo ljude jer nemamo para da im držimo na birou. A imamo para da ih držimo na platnom spisku?

Link to comment

Svi magistri doktoriraše - Dulić, Ilić, Čović... :puke: Očekujem da uskoro vidim i dr Tomislav Nikolić :thumbdown:

Utisak nedelje 23. septembarDa li je Srbija pred bankrotom? Da li je moralni bankrot bio uvod za finansijski krah? Ko nam zagađuje životnu sredinu? Gosti Utiska nedelje su: dr Oliver Dulić, narodni poslanik i Vladimir Ilić, šef poslaničke grupe Ujedinjenih regiona.
437302039505c29c1e0f0d917604275_640.jpgKo joj je odabrao ovu fotku za stranicu Utiska Nedelje je garant glasač SNSa i/ili ubačeni agent BIA u redakciji.
Link to comment

može i o novoj četvorosobnoj gajbi na Vračaruedit:kuhinju nije pokrao nego dobio na poklon za useljenje od poslovnih partnera

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Ovo je neslušljivo, gospodin iz URS-a je sa saučešća Duliću zbog 1 hajke prešao na desetominitno opevavanje Dinkićeve borbe protiv brutalnih medija koji ga 150 godina progone, i prljave DS kampanje koja ga je prinudila da glasa za Tomija :isuse:

Link to comment
Nemojte tako ja tipujem na pokazivanje sata uz reci:80 evra bre!80 jebenih evra !A oni mene razvlace po naslovnicama!
Bravo:)''Svi moji satovi koštaju po 80 eura!''
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...