Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Za mene je utisak večeri Vučićevo ozareno lice sa samog kraja, kad mu je strnačka koleginica (poslednji slušalac) oplela po Boti. "Vrlo inteligentan odgovor!"BTW, zanimljiv je izbor OB da večeras dovede ova dva klovna umesto nekog iz DSS-a ili DS-a kojima bi se mogla postaviti nezgodna pitanja na temu organizacije protesta i puta u Rumuniju. <_<

Link to comment

...drugovi ljudi vojvodjani, ne potresajte se, mislio sam na novi sad...i jeste, to nema veze sa nenadom cankom i nacinom na koji je upravljao vojvodinom...nesa za precednika...

Link to comment
Odvratno ili ne, ja bih voleo da imamo takvog na našoj strani.
Gledao sam tu emisiju večeras i taj Vučič uopšte nije bio toliko loš -udarao je svoju priču i poslao je razgovetne poruke.Ne znam uopšte od ranije ništa o tim političarima ali sam čuo da Čanak ume da bude oštar - to večeras nije baš pokazao - Vučić je ostavio jači utisak na mene.(naravno imao je par bisera-navijači, itd....ali u globalu je ok.) :thumbsup:
Link to comment
...drugovi ljudi vojvodjani, ne potresajte se, mislio sam na novi sad...i jeste, to nema veze sa nenadom cankom i nacinom na koji je upravljao vojvodinom...nesa za precednika...
Druže čoveče , ne potresamo se !
Link to comment
Za mene je utisak večeri Vučićevo ozareno lice sa samog kraja, kad mu je strnačka koleginica (poslednji slušalac) oplela po Boti. "Vrlo inteligentan odgovor!"
A zamisli doticnu mladu Radikalku kako ljusti biser kad ju je Gebels licno pohvalio da je telegentna! Otac izvadio rakiju iz rupe iz drap tapeta i pozvao rodbinu (da ponesu onog baliju iz podruma!) da dodju da sednu na novu jamboliju podno Kombinovanog regala!
Link to comment
...drugovi ljudi vojvodjani, ne potresajte se, mislio sam na novi sad...i jeste, to nema veze sa nenadom cankom i nacinom na koji je upravljao vojvodinom...nesa za precednika...
Pa, nema veze. Pomoriski nije zagubio lokalne izbore u NS zbog nacina na koji je Canak predsednikovao Skupstinom Vojvodine. Stavise, Canak je ponajpre licnim autoritetom i karakterom vratio ugled toj tokom Milosevica zaboravljenoj instituciji. Dokle vise ta prica da ligasi svojim radikalizmom (ili cime vec) doprinose bujanju radikala u Vojvodini.. Edited by Buck Naked
Link to comment
Ne bih ga baš sveo samo na to iako se slažem. On je vrlo vešt govornik u javnim nastupima. Njegov nastup je prilagođen najširoj populaciji.I da, podilazi najnižim umovima, ali mislim da bi LDPu jako dobro došao jedan takav. Čisto da bi oni koji na TV idu sa idejom da menjaju Srbiju to mogli da rade sa manje "okretanja"
razumem retoriku ali ne podržavamštavišeukinuo bih imunitet i krivično gonio manipulatore ovog kalibra ,prosto neverovatno šta je dozvoljeno u međustranačkimkorespodencijama koja neka polubića konzumiraju <_<
Link to comment
razumem retoriku ali ne podržavamštavišeukinuo bih imunitet i krivično gonio manipulatore ovog kalibra ,prosto neverovatno šta je dozvoljeno u međustranačkimkorespodencijama koja neka polubića konzumiraju <_<
Slažem se. To da koriste smrt dečaka za političku korist je najniže na šta su čak i radikali do sada spali.
Link to comment
Gledao sam tu emisiju večeras i taj Vučič uopšte nije bio toliko loš -udarao je svoju priču i poslao je razgovetne poruke.Ne znam uopšte od ranije ništa o tim političarima ali sam čuo da Čanak ume da bude oštar - to večeras nije baš pokazao - Vučić je ostavio jači utisak na mene.(naravno imao je par bisera-navijači, itd....ali u globalu je ok.) :thumbsup:
Ovo mora da je sala. Mislim, ako nije :ph34r:
Link to comment
Slažem se. To da koriste smrt dečaka za političku korist je najniže na šta su čak i radikali do sada spali.
O, pa bilo je i vecih niskosti od toga.. Niskosti ili depresija, jel se to tako zove.. Mislim, geografski. Edited by Buck Naked
Link to comment
BTW, zanimljiv je izbor OB da večeras dovede ova dva klovna umesto nekog iz DSS-a ili DS-a kojima bi se mogla postaviti nezgodna pitanja na temu organizacije protesta i puta u Rumuniju. <_<
Osim ovo za klovnove, isto sam pomislio. Bilo bi lepo da je tu bio neko iz DS i DSSa, i da dobijemo neke odgovore, od ljudi koji su najodgovorniji, znaci Vlade Srbije.Al' kad Olja voli onako Antonicevski, da predstavi Vucica kao jednog, a Canka kao drugog extrema, i onda kao oni treba da posalju poruku ljudima da ce sve biti ok i da nece biti niskih udaraca ni sa jedne ni sa druge strane. I kao sad ce ona da pomiri extreme i uvallja ih u DS-DSS blato. Sto je u sustini totalno promasen koncept izjednacavanje fasizma i anti-fasizma, i to po ko zna koji put. Al' to garantuje gledanost, sta li :huh:
Link to comment

Namerno su pozvani ovi i ovakvi™ gosti. Oni koji su trebali biti tu se trenutno kriju.Da ne bude zabune: mislim tu i na DS i na DSS.

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Canak kao i uvek u elementu (britak i duhovit), Vucic kao i uvek tragikomican...Pusi lips je na trenutak puk'o i pobesneo kad je ponavljao "govorim istinu u lice, govorim istinu" (u vezi price o poginulom decaku) i ja ga skoro nisam video tako zajapurenog...

Link to comment

inace promashio sam da vidim i cujem (do veceras dok nisma video predlog) onog klipana koji je u verbalnom duelu sa Srbijankom i prof. Viskovicem "prdeo" o trulom zapadu, s kog kako smo culi je doneo diplomu...i to mi je mladost nacije u koju se Pusi kune angry.gif:bee: ...

Link to comment
inace promashio sam da vidim i cujem (do veceras dok nisma video predlog) onog klipana koji je u verbalnom duelu sa Srbijankom i prof. Viskovicem "prdeo" o trulom zapadu, s kog kako smo culi je doneo diplomu...i to mi je mladost nacije u koju se Pusi kune angry.gif:bee: ...
taj ti je urednik foruma srbskih nazionanista,pa vi sad pljujte po ovdasnjoj moderaciji... -_-
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...