Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Od 15. septembra, u standardnom večernjem terminu u 20:30h sumiramo utiske o važnim aktuelnim društveno-političkim temama sa Oljom Bećković i njenim gostima u kultnom „Utisku nedelje“.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Od 15. septembra, u standardnom večernjem terminu u 20:30h sumiramo utiske o važnim aktuelnim društveno-političkim temama sa Oljom Bećković i njenim gostima u kultnom „Utisku nedelje“.


Ovaj post me je vratio 30 godina u nazad…

Link to comment

Gosti u nedelju:

 

Aleksandar Arsenijevic, predsednik Srpske demokratije,

Boris Tadic, bivsi predsednik Srbije.

Milos Jovanovic, poslanik i predsednik NDSS

 

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
4 hours ago, Sestre Bronte said:

tu je bivši profesor iz prve beogradske

pa i ovaj ljigavac sa sorbone je profesor... 

stari šutirači merdevina kad se popnu

šta će deci padeži šta će deci voda

ako nemaju kosovo

  • +1 7
Link to comment
7 hours ago, Milosh76 said:

Gosti u nedelju:

 

Aleksandar Arsenijevic, predsednik Srpske demokratije,

Boris Tadic, bivsi predsednik Srbije.

Milos Jovanovic, poslanik i predsednik NDSS

 

 

sudeći po gostima, mlatiće se prazna slama na temu kosova, kuknjava na belosvetske nepravde i teror kurtija. možda se dotaknu i vučića ali sa razumevanjem jer, jači tlači.

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, đorđe geprat said:

sudeći po gostima, mlatiće se prazna slama na temu kosova, kuknjava na belosvetske nepravde i teror kurtija. možda se dotaknu i vučića ali sa razumevanjem jer, jači tlači.

 

A što tebi to smeta, i ti mlatiš praznu slamu na kosovskoj temi, drugi si najaktivniji na topiku posle Harpera. Šta ti fali da čuješ Arsenijevića, dečka koji tamo živi, jer po tvojim postovima evidentno je da nemaš pojma šta se tamo dešava. Ukoliko te ne intetesuje, nemoj onda ni da pišeš o Kosovu.

Link to comment
57 minutes ago, Nikodije said:

 

A što tebi to smeta, i ti mlatiš praznu slamu na kosovskoj temi, drugi si najaktivniji na topiku posle Harpera. Šta ti fali da čuješ Arsenijevića, dečka koji tamo živi, jer po tvojim postovima evidentno je da nemaš pojma šta se tamo dešava. Ukoliko te ne intetesuje, nemoj onda ni da pišeš o Kosovu.

ne smeta mi, samo pretpostavljam baš kao što i ti neke stvari pretpostavljaš, komentarišeš. ne znam šta će arsenijević da kaže sem onoga što već znam, da kurti sa policijom teroriše srbe. a ova druga dvojica mlatiće praznu slamu, boris će da uzme banku i da se pravda, miloš će da priča o međunarodnoj nepravdi.

 

što se tiče mog pisanja na temi o kosovu, to koliko sam postova poslao znači da me to zanima, da razmišljam o tome. kako, pitanje je za diskusiju. ne za vređanje, omaložavanje.........koliko znam o situaciji na kosovu? znam iz medija. ko zna više. samo onaj ko tamo živi.

 

samo da znaš, ja ne mislim da ti mlatiš praznu slamu na bilo kojoj temi. imaš stav, meni se uglavnom ne dopada (ono o neizlaženju na izbore i veleizdajstvu, recimo, mislim da je preterano) no, tvoj je. eto.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, đorđe geprat said:

ne smeta mi, samo pretpostavljam baš kao što i ti neke stvari pretpostavljaš, komentarišeš. ne znam šta će arsenijević da kaže sem onoga što već znam, da kurti sa policijom teroriše srbe. a ova druga dvojica mlatiće praznu slamu, boris će da uzme banku i da se pravda, miloš će da priča o međunarodnoj nepravdi.

 

što se tiče mog pisanja na temi o kosovu, to koliko sam postova poslao znači da me to zanima, da razmišljam o tome. kako, pitanje je za diskusiju. ne za vređanje, omaložavanje.........koliko znam o situaciji na kosovu? znam iz medija. ko zna više. samo onaj ko tamo živi.

 

samo da znaš, ja ne mislim da ti mlatiš praznu slamu na bilo kojoj temi. imaš stav, meni se uglavnom ne dopada (ono o neizlaženju na izbore i veleizdajstvu, recimo, mislim da je preterano) no, tvoj je. eto.

 

Bota ima pravo da kritikuje ovo što se dešava jer je on odbio ono što mu je nuđeno da potpiše, a što je AV potpisao čim je došao na vlast. Dakle, on nema šta da se pravda, u ovom slučaju njegova pozicija je superiorna. Svi koji smo odvojili par minuta vremena da pročitamo Briselski sporazum znali smo šta će da se dešava u budućnosti kada krene tzv integracija Srba i njhovo ostavljanje bez srpskih institucija. To je očigledno znao i Bota i ne vidim problem da to i ponovi. Niko nije relevantniji sagovornik od njega na te teme.

 

Pa eto, Arsenijević živi na Kosovu ali ti "unapred znaš šta će on da kaže", dakle ne zanima te da čuješ ni one koji žive na Kosovu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...