Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Just now, gsb said:

Trac, tuzio etf. Moraju da mu plate 10 miliona Dinara.

za šta ih je tužio? znam da je bilo nekog preganjanja u vreme kad je kao izbačen sa posla i priče o toj tužbi.

Link to comment
1 minute ago, ljuttko said:

za šta ih je tužio? znam da je bilo nekog preganjanja u vreme kad je kao izbačen sa posla i priče o toj tužbi.

Ne znam detalje, samo to sam cula. Ni dekanat nije nevin, kriju podatke.

Link to comment

Ova rospija ce nam se tek najebati svega po spisku..Nece nju zvalavi tek tako da odbaci. Vredi mu ovako lajava vise od tri mutave Brbane.

  • +1 8
Link to comment

Budućnost će pokazati :fantom: 

 

Ed.

Ovo je bio rospijin odgovor, nije moj odgovor na prethodne postove.

Edited by dùda
Link to comment
19 minutes ago, SNARC said:

Ova rospija ce nam se tek najebati svega po spisku..Nece nju zvalavi tek tako da odbaci. Vredi mu ovako lajava vise od tri mutave Brbane.

 

Pa ne baš. Ako je do juče glumila opoziciju, doduše nemušto, a sad ide u sektu, koga novog će da privuče na mračnu stranu? Ovi što su se zeznuli pa glasali za nju, sad će da nađu nekog novog desničara. To što će da prdi po Pinku (sumnjam da će biti ponovo u UN) može da se dojmi onima koji su već opijeni sektom... a da će doneti neke glasove, što je jedino bitno, baš i neće...

  • +1 5
Link to comment
6 minutes ago, Michael Krueger said:

 

Pa ne baš. Ako je do juče glumila opoziciju, doduše nemušto, a sad ide u sektu, koga novog će da privuče na mračnu stranu? Ovi što su se zeznuli pa glasali za nju, sad će da nađu nekog novog desničara. To što će da prdi po Pinku (sumnjam da će biti ponovo u UN) može da se dojmi onima koji su već opijeni sektom... a da će doneti neke glasove, što je jedino bitno, baš i neće...

 

Koje glasove donosi Brbana..ili Toma jebeni Mona ili Sinisa Mali ili ko vec iz te druzine ?

 

Tu glasove donosi jedan covek .. ali mu uvek trebaju dzukele da laju i urlaju na ostatak scene. Ovo je dzukela par ekselans.

  • +1 3
Link to comment

Čekajte....

 

Jel istina što tvrdi Bikitm da je na špici Utiska Krlov vokal ? Ja sam celog života mislio da to peva Sloba Konjević :sad:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...