Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

odnosno, ako bude hteo jer mu je možda i najbolje da ćuti i da gleda ovu dvojicu kako su glupi.edit: ipak je odlučio da priča

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Čanak:Vučić ka zvizne ima da skupi više ljudi nego što neki™ imaj birača... Jako...Olja:Gde vidite odvajanje?Brka™:Paaaa, to se ne može direktno videti, ali se vidi...

Edited by radisa
Link to comment
Ovaj njemu frazetinu o odvajanju Vojvodine, a Elezović vrati sa još gorom "retorika iz devedestih" ...
E, da! Upravo tu je bio "isuse" momenat! Onda se nastavio.. Pogotovo što je i u prvom obraćanju rekao isto, "retorika iz devedesetih". Kul što je i Bećkovićka to videla, pa mu i rekla "okej, niste odgovorili na pitanje". Edited by Buck Naked
Link to comment

Елезовић није у праву око здравства. Тачно је да постоји већ сада посебни фонд у Војводини али не може се из тога фонда лечити у Београду на рачун тога фонда већ мораш сам да платиш, тачније може али ако те они упуте из неког специјалног разлога и таквих случајева је мало.Чанак лупа глупости око екстремисте јер ти по Уставу смеш да кажеш да Војводина може се одвојити и нико ти не сме ништа.А и Самарџић је лупао на почетку.

Edited by No7
Link to comment
Чанак лупа глупости око екстремисте јер ти по Уставу смеш да кажеш да Војводина може се одвојити и нико ти не сме ништа.
Smeš da kažeš... Ali, je onda državni tužilac dužan da malo pogleda da li samo pričaš, ili i delaš u tom smeru, jer je to malo kažnjivo po Krivičnom Zakoniku republike Srbije... Članovi 307-309...A kad Brka™ kaže da je Čanak separatista, drektno ga optužuje za kršenje zakona, jer se time tvrdi da Čanak dela protiv ove države i njenog ustavnog poretka, odnosno teritorijalne celovitosti...Znači Brka™ ili kleveće ili čini krvično delo ne prijavljivanja počinioca krivičnog dela...Šta ti misliš, da li će Brka™ malo na sud, zbog svoje gluposti, ili je to samo malo, eto, izlupetao se, nije on tako mislio...Ja tipujem da će malo da popase tužbu za klevetu...
Link to comment

Kakav car ovaj iz Niša što se javio :Hail:"Nek imaju ovi u Vojvodini šta oće, mogu i u Austrougarsku, a ja hoću da imamo i mi!"To se traži!! Što nema više autonomaša u Srbiji? :(

Edited by Buck Naked
Link to comment
Kakav car ovaj iz Niša što se javio :Hail:"Nek imaju ovi u Vojvodini šta oće, a ja hoću da imamo i mi!"To se traži!!
Jako™...Ja bih odmah dao... Kad bi od mene zavisilo... :D
Link to comment

Evo, javio se i starosedelac koji je prozvao Ličane i Bosance i Crnogorce :Hail: :isuse:Znao sam da su Nišlije progresivnije od vojvođanskih autohtonaša!

Edited by Buck Naked
Link to comment

Davno je postojala ideja za vise AP u okviru Srbije. Ali to je neka vrste federalizacije, sto je prilicno skup oblik vladavine za nas siromahe. Inace AP Sumadija, AP Istocna Srbija, AP Zapadna Srbija, AP Vojvodina, AP Raska/Sandzak i AP Kosovo je davna ideja i naravno Beograd kao administrativni centar. To je bajata ideja, ali za sada tesko ostvariva.Spanija, Belgija, Nemacka, Svajcarska... su dobri primeri za to...

Edited by Milosh76
Link to comment

nece moci milose, mi ne zelimo da budemo deo AP istocne srbije. nikada se nisam osecao kao istocni srbin, pa necete mi ni vi uterati u tu AP vasim nakaradnim administrativnim resenjima. AP juzna srbija, molim lepo.

Edited by kojot
Link to comment
Davno je postojala ideja za vise AP u okviru Srbije. Ali to je neka vrste federalizacije, sto je prilicno skup oblik vladavine za nas siromahe. Inace AP Sumadija, AP Istocna Srbija, AP Zapadna Srbija, AP Vojvodina, AP Raska/Sandzak i AP Kosovo je davna ideja i naravno Beograd kao administrativni centar. To je bajata ideja, ali za sada tesko ostvariva.Spanija, Belgija, Nemacka, Svajcarska... su dobri primeri za to...
Ma sve je to poznato, ali to je kako Perica zamišlja, ono, politika "odozgo". Ima li nekog stvarnog autonomaštva, tipa Koalicija Šumadija onog Kovačevića, a da je manje KDP? U stvari, jebe mi se za stranke, ali ima li stvarnog autonomističkog osećaja među pučanstvom? Mislim da su i Nišlije prilično besne na beogradizaciju.. da li bi tamo neka regionalističko-autonomistička ideja zaživela? Edited by Buck Naked
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...