Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

al nisam mu ništa radio!šta je reko?
naveo je primer kako je neko na nekom forumu rekao da je sreo vukadinovica u autobusu i da je imao zelju da ga prebije.
Link to comment

Teofil je jako sladak kad skonta da nije u pravu tj. da se zajebo u izgradjivanju stava o necemu pa ipak pokusava da to odbrani onima koji ga inace vole i cene koristeci fore zbog kojih ga (sa pravom) vole i cene.Gde se on informise? Gde bi odavno otisla bilo kakva sloboda (informisanja) da nema anonimnosti? Kako se jedino moze udarati na sistemsku nepravdu? Jel trebalo da svi u istoriji (pokreti otpora, recimo) ostavljaju vizit karte nakon obavljene akcije? Jel i ceo net treba da bude korporativni medij gde ce svako moci da se odmah locira i smakne ko previse kenja? Mada, to je sasvim u skladu sa sve napadnijim TPovim neoliberalizmom ali sladak je (opet) kada se uzeli dusevnosti i ljudskosti i zgade mu se japiji. Ziv covek...

Link to comment

ja sam licno Teofila sreo par puta na ulici. nisam smeo da mu kazem da sam jedan od onih sto nesto kuca po netu :blush: :isuse:mozda bi trebao on da izdaje neke dozvole? nesto kao vozacke :D

Edited by misko1
Link to comment
ja sam licno Teofila sreo par puta na ulici. nisam smeo da mu kazem da sam jedan od onih sto nesto kuca po netu :blush::isuse:
dobro je da nisi. iskritikovao bi te tako da bi verovatno skoncao kao Migs iz Kad jaganjci utihnu. -_- Imam sve manje zivaca za Teofila, teatralan je, preteruje, i bas kao sto kaze MP, zvizne, pa brani po svaku cenu.Lakse mi je da ga citam, mada se i to proredilo.
Link to comment

Uvek me čudilo kako Teofil, čovek briljantne inteligencije, ne uspeva da sagleda širu sliku svrhe foruma ipotrebe da se koriste nickovi umesto ličnih imena. Nebrojeno je mnogo osoba introvertne prirode, usamljenika ilisa zdravstvenim problemima, kojima je potrebna komunikacija, podrška, savet.. Ne čine forum samo komentatori političkih kolumni.Konačno, uz sve mane foruma, glede dobronamernosti, pismenosti ili obaveštenosti izvesnog dela diskutanata,to je još uvek sasvim respektabilan poligon za sučeljavanje stavova, pa tako i odbranu Teofilovog "lika i dela", što jesvrsishodnije, nego međusobno režanje preko plota Prve i Druge Srbije, a bez ikakvog pokušaja animiranja ipridobijanja druge strane.

Link to comment
jok ja, nije mi to padalo na pamet. no razmišljao sam da se pravim da sam fan njegovih tekstova i zapodenem diskusiju o tome šta nam rade dosmanlije.
Нормално, то је 1 прави ужитак. Да диваниш са Ђорђијем и један другог надмашујете у анализама досманлијске немани. cool.gif
Link to comment
Ne čine forum samo komentatori političkih kolumni.
Ne čine samo, ali čine i oni. Iako, se u 97% slučajeva slažem sa onim što on govori ili piše, ipak i on 'leba jede, pa odatle i te njegove opaske...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...