Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Baretic je rvacki pisac, autor Osmog povjerenika. Vojnovic ne znam tko je. Znaci- samo si 50% seljak. :DAko strim ne bude zezao gledam- zanima me kakav je Baretic kad divani. Kao pisac nije los. Ja ovo na osnovu znacajnog uzorka od 1 procitane knjige.

Link to comment
Baretic je rvacki pisac, autor Osmog povjerenika. Vojnovic ne znam tko je. Znaci- samo si 50% seljak. :DAko strim ne bude zezao gledam- zanima me kakav je Baretic kad divani. Kao pisac nije los. Ja ovo na osnovu znacajnog uzorka od 1 procitane knjige.
Vojnović slovenački pisac. Napisao knjigu Južnjaci, marš! o tretiranju doseljenika iz ex-yu republika u Sloveniji i imao problema sa vlastima. Nisam čitala, tek juče pribavila knjigu.A što se Baretića tiče, na uzorku od 2 pročitane, potvrđujem to što kažeš.edit: naslov Edited by stormy
Link to comment
Vojnović slovenački pisac. Napisao knjigu Južnjaci, marš! o tretiranju doseljenika iz ex-yu republika u Sloveniji i imao problema sa vlastima. Nisam čitala, tek juče pribavila knjigu.edit: naslov
Koliko kosta knjiga u Srbiji? Sad htela da je narucim, pa da proverim koliko nameravaju da me oderu cenom od 20,5 eura oni sa yu4you.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...