Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ma problem je što jevona jedino što je u životu u poslu postigla to je UN i ona sad nema ni volje ni znanja da radi nešto novo.
A još uvek može neku dobru kintu da izvuče.
I sad se "vezala za mrtvaca"







... Shiit has hit the fan

Link to comment

ja to više i ne gledam. zbog nje smorene, zbunjene, izgubljene u mislima. moja gospođa čeka predloge, skonta da je sve to već viđeno, iznerviraju je naslovi predloga pa  je ja pitam što traći vreme na to. "eto, očekujem nešto novo" odgovara.

"sve ima svoj kraj pa i minimaks" ali ne i UN.

Edited by djordje geprat
Link to comment
18 minutes ago, djordje geprat said:

 skonta da je sve to već viđeno, i

Pa sve njene predloge poklope Ivanovcić i Kesić, vrlo često i obojica...I obrade ih mnogo prijemčljivije...

 

Ono što se od nje očekuje su gosti i debata, a to ne može, jer SNS/SPS neće da dođu... I onda emisija izgleda šugavo...

  • +1 6
Link to comment
8 hours ago, Milosh76 said:

Borko Stefanovic, Milos Jovanovic i Radomir Lazovic...

dio smio, pa zar ovi isti nisu bili pre neku nedelju!? osim možda borka pankera?

i zašto baš ove nedelje baš oni, je l se opozicija podigla iz post-izborne kome a da ja ne znam, pa počela da preduzima stvari?

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, pt 2.0 said:

dio smio, pa zar ovi isti nisu bili pre neku nedelju!? osim možda borka pankera?

i zašto baš ove nedelje baš oni, je l se opozicija podigla iz post-izborne kome a da ja ne znam, pa počela da preduzima stvari?

 

Bolje vala da pozove neke likove koji ce da nas nauce kako podici smederevca na deseti sprat, koji cunak najbolje stedi energiju, kako se paziti da te ne zajebu pilikom prodaje ogreva..da li hrast, bukva ili bagrem ?

 

Ove likove nece ni najbliza familija da gleda. Sve i da su Djilas + Cuta uzeli 90% glasova, Srbija bi bila u problemu jer mora da bira koju nogu sebi da otfikari.  kakvi Radojica i jebeni Milos Jovanovic, pobogu...dajte zeni da ode na more, nema vise koga da zove.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

nema vise koga da zove.

što ne zove običan svet?

prekjuče sam od čistačice u svojoj firmi (al smo se krile da ne čuje druga koja je izgleda drukara i za vučića) čula priču sa više svesti i savesti nego od dobrog broja manekena naše političke estrade. 

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
30 minutes ago, pt 2.0 said:

što ne zove običan svet?

prekjuče sam od čistačice u svojoj firmi (al smo se krile da ne čuje druga koja je izgleda drukara i za vučića) čula priču sa više svesti i savesti nego od dobrog broja manekena naše političke estrade. 

 

 

My two cents - Ne mora ni obican svet. 

 

Bila su ona izdanja na tviteru sa ukljucenjima zainteresovanih pratilaca, gde je svako mogao da kaze ono sto mu je na srcu..i neka hvala. Bolje da se pusti neki lep, duhovit i romantican filmic pred novu radnu nedelju punu sranja. 

 

mada moram da priznam, prosto ziv nisam da cujem sta ce ova trojica sada da mrmljaju i o cemu jebenih sat i po ili dva. 

Link to comment
5 minutes ago, Zabalujev said:

Konačno prilika da Lazović objasni magiju kojom je mogao da skrpi opozicionu većinu, al mu Đilas nije dao. 

Pa moglo je da Djilas nije otisao kod AV i prodao opoziciju... :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...