Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Ne seri da je bila dvosmerna saradnja? Nije li to autohtoni Koštuničin doprinos političkoj teoriji?
da, dvosmerna saradnja sa hagom - mi njima mladica, oni nama karlu.
Link to comment
Ne seri da je bila dvosmerna saradnja? Nije li to autohtoni Koštuničin doprinos političkoj teoriji?
Pa otprilike je to bilo to. Mi ocemo u EU, ali dostojanstveno... Ako mogu Irci da odlucuju mozemo i mi... Itd.EDIT: E ova prica o broju 65 kao o jubilarnom broju je vrhunac. :lol: Edited by Eraserhead
Link to comment

Iju, kako laže.. "Tadić je svake godine položio venac (a sada je samo bio jubilej)".. Je l' Hella tamo dao vest da je na 60. godina poslan neki savetnik savetnikovog savetnika?

Link to comment
Iju, kako laže.. "Tadić je svake godine položio venac (a sada je samo bio jubilej)".. Je l' Hella tamo dao vest da je na 60. godina poslan neki savetnik savetnikovog savetnika?
da, neki admiral ili tako nesto.
Link to comment

Ostojic bash plastichno objashnjava...Antoan se uhvatio 4.jula...par puta je kamera uhvatila Jeremiju kako blene okolo u 1 tachku dok neko od ove dvojice prica :lol: ...

Link to comment

Nisam lud da gledam. Ne postoji nista sto o tim ljudima treba reci, a sto nije receno. To sto oni svojom demgogijom rade onom delu ovog naroda koji ih slusa je nastavak kostunicinog rata sa zdravim razumom drugim sredstvima. Posledice ostaju i kad ovi odu sa scene. Mada, Jeremica cemo se jos nagledati. On je zlokobna figurna u nasoj politici.

Link to comment
Antoan se uhvatio 4.jula...
Bio ja na tom 4. julu kod Amera.. Dobra klopa, dobra cuga.. (osim jedne godine kad su se glupirali sa hot-dogovima). I svi su tamo bili snishodljivi, i Koštunica, i patrijarh Pavle, i sve to tako.
Link to comment

Nalupetao se Ostojić hard kor. Ali dobro je, samo me podsetio na to zašto ne volim LDP.Nego, da li još neko čeka reklame na Utisku nedelje da bi, kada prođu, video kako ovi lupetaju van kamera, tj. kada ih puste u program, a oni to uvek ne ukapiraju?

Edited by Buck Naked
Link to comment

Osojic je posebno "brilirao" u prvih par minuta kao nije mogao da sklopi recenicu, a da ona ima neko znacenje.EDIT: Kakav jebeni poltronski aplauz, dobro nisu stali u red da mu popuse.

Edited by Eraserhead
Link to comment
Osojic je posebno "brilirao" u prvih par minuta kao nije mogao da sklopi recenicu, a da ona ima neko znacenje.EDIT: Kakav jebeni poltronski aplauz, dobro nisu stali u red da mu popuse.
zasto mislis da nisu?!trebali su da puste reakciju radikala kada prolazi medvedev pored njih.kako su isekli "partizan sam tim se dicim, to ne moze biti svak".
Link to comment

Stvarno, meni je taj aplauz u parlamentu stvarno bio najsnishodljiviji. Sve pre i posle nije toliko. Nego, bilo spomenuto da je "Rojters" sve ovo u Sava centru okakterisao kao neku tipičnu rusku zabavu i igrokaz? Ima negde neko nešto o tome? Stvarno, kakvi su bili komentari inostranih medija, tj. kakva je bila slika u svetu? "Veličanstveno" ili "jadno"? "Ukusno" ili "neukusno"?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...