Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Just now, Milošica said:

Kako vam deluje Marinikin govor tela, sto se tice procene rezultata?

Tebra ti kao jedan lik na YuMetal forumu što je pitao da li neko povezuje veliku maglu sa smrću patrijarha (tad je umro Pavle)

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Kako vam deluje Marinikin govor tela, sto se tice procene rezultata?

i ja sam zapazio 

 

ali mislim da to ne može da se projektuje na neke rezultate koji će se desiti u budućnosti, već isključivo naspram borisatm

 

apsolutno je dominantna

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, garmonbozia said:

Tebra ti kao jedan lik na YuMetal forumu što je pitao da li neko povezuje veliku maglu sa smrću patrijarha (tad je umro Pavle)

Mozda je delovalo kao neka mistifikacija, ali stvarno je najnormalnije pitanje :D

 

Evo kums je razumeo :D

Edited by Milošica
Link to comment
1 minute ago, Zabalujev said:

Tadić se žali na tretman u emisiju, stigla mu dojava da je govorio samo 6 minuta :kecman:

 

Da nisam čuo, ne bi vjerovao. Lik koji godinama ima ubjedljivo najveći disbalans između realne snage i prostora koji dobija u nezavisnim medijima se žali jer nije dobio vremena da uputi poruku biračima i iznese svoj ekonomski program. Bukvalno skeč.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Milošica said:

Kako vam deluje Marinikin govor tela, sto se tice procene rezultata?


Hladna kao špricer, kao i uvek, mani se procene.

Link to comment

Marinika je izdominirala, elegantno je izbegla Tadićeve provokacije o koalicijama, njegovo proglašavanje Đilasovog ekonomskog programa svojim, uhvatila na volej sve što je Peca nabacivao.

7 minutes ago, Milošica said:

Kako vam deluje Marinikin govor tela, sto se tice procene rezultata?

Žena uvek priča i postavlja se na isti način, samo pušta one majčinske zabrinute poglede i vrti glavom ako hoće da naglasi neku emociju jer, eto, situacija je teška i ja vam objašnjavam zašto. Što se rezultata tiče, verujem da se slaže samnom, ali to neće biti šanse da se očita iz bilo čega. Lija je to.

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, garmonbozia said:

Tebra ti kao jedan lik na YuMetal forumu što je pitao da li neko povezuje veliku maglu sa smrću patrijarha (tad je umro Pavle)

 

Теша Тешановић? :s_w:

Link to comment
4 minutes ago, Plajvi said:

Jebote al' je ozderan Bajat, 6 deci zestine minimum. :whistle:

 

Taj predlog da pustaju ovo dana sto je ostalo i da sede kuci i pada vlast. U minimalno normalnoj zemlji.

Edited by villiem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...