Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 minute ago, dùda said:

Ijaooo, koji je Protić primitivac :isuse: 

 

Bez obzira šta ova žena priča, svođenje rasprave na spominjanje gde joj živi kćerka je dno dna.

Ovaj argument je, po mom misljenju, odlican... pokazuje licemerstvo...

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, dùda said:

Ijaooo, koji je Protić primitivac :isuse: 

 

Bez obzira šta ova žena priča, svođenje rasprave na spominjanje gde joj živi kćerka je dno dna.


To je kao kad rusofilu prigovoriš što ne vozi Ladu, što fura NIKE ili nosi NOKIA mob. Uvek upali :D

  • +1 3
Link to comment
Just now, gsb said:

Ovaj argument je, po mom misljenju, odlican... pokazuje licemerstvo...

aman, pa ko zna zašto živi tamo, možda se udala, možda razmišlja skroz kontra od svoje majke, na šta ima pravo.

Link to comment
3 minutes ago, dùda said:

aman, pa ko zna zašto živi tamo, možda se udala, možda razmišlja skroz kontra od svoje majke, na šta ima pravo.

Rekla je... predstavnik ruske firme....

Link to comment
4 minutes ago, dùda said:

aman, pa ko zna zašto živi tamo, možda se udala, možda razmišlja skroz kontra od svoje majke, na šta ima pravo.


Radi za rusku firmu, sad je pomenula mama. 

Link to comment

  Kakva sjajna, praktično filmska scena: Protić pomene članice benda Pussy Riot i kaže da su im životi uništeni jer su se šalile, a gospođa pored njega ledeno-začuđenim glasom kaže "šalile?".

 

 Bila je ovo skoro bukvalna replika scene  iz "Oca na službenom putu" kada Mira Furlan za karikaturu kaže da "nekima nije smešna", a udbaš kojeg glumi Mustafa Nadarević zastrašujućim glasom pita "kome nije smešno?". 

  • +1 7
Link to comment

Ako ikada budemo imali neku normalnu vlast ja se nadam da će Visković biti ministar inostranih poslova, milina ga je slušati. Šta god ko mislio o Protiću ( a posle ambasadorske epizode u Americi i koješta drugog ni ja ne mislim ništa dobro,  u polemici  sa bezobrazlukom je uvek pobednik, pamtim dobro epizode  pre dvadeset i više godina i njega u fajtu sa raznim budalama . Ova epizoda sa "devojkama koje su se šalile" i  pogledom ruske gospodje ...pa antologijski

 

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, John Coltrane said:


Radi za rusku firmu, sad je pomenula mama. 

Ok, radi za rusku firmu, firma je poslala u inostranstvo.

Mislim ljudi, nebitno je.

Ovo je tipično SNS ponašanje, kako su nas toliko zagadili da više niko i nigde ne može pristojno da razgovara.

I baš se Protić našao da priča, on je svetac :isuse:.

Link to comment
14 minutes ago, dùda said:

Ok, radi za rusku firmu, firma je poslala u inostranstvo.

Mislim ljudi, nebitno je.

Ovo je tipično SNS ponašanje, kako su nas toliko zagadili da više niko i nigde ne može pristojno da razgovara.

I baš se Protić našao da priča, on je svetac :isuse:.


Ako je to sve što imaš da mu zameriš

večeras, onda ok. Ali toliko ići daleko i porediti ovu opasku sa “sns ponašalje” je baš preterivanje. 

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...