Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Što manje izjašnjavanja o Srebrenici, Kosovu itd. Neka jašu aktuelne teme, kao da ih nema. Pošto ih u desničarenju čeka klasičan nokaut u prvoj rundi. Eno Newsmax pravio prilog iz Busija, Žvaljo pobedio sa 5-1 na ulici kod Ponoševih zemljaka. Neće oprane mozgove preobratiti. Ovde treba apatinente izvući, kolebljive, a ne prodreti u Boletovo ili Šešeljevo minijaturno biračko telo u borbi za cenzus. Čak se i Žvaljo na Prvoj nije mnogo forsirao oko Srebrenice i Kosova, nije Mladića nazivao vojničinom, celivao i slično.

  • +1 2
Link to comment
4 hours ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Ja non stop imam utisak da kad god Olja podvlači po stoti put nešto što je svakom iole politički i društveno potkovanom jasno, da ona drvi na tome jer verovatno smatra da je baš TO pitanje u žiži avridž Pere i da želi pošto poto da raščlani toliko da i avridž Peri bude jasno zašto je nešto što je loše - loše. Otuda u svakoj emisiji bolno trošenje minuta na očigledno podvlačenje odavno podvučenog Oljinim podpitanjima - ne pita ih ona za sebe, već smatra da je misija emisije (hehe) da to dopre i do, kako bih se izrazio, politički površnijih ljudi.

 

Mislim da je isto tako i sinoć. Hteli mi ili ne, Mladić je, nametnuta, slažem se, tema izbora i odrednica na političkom spektru. Koja odgovara samo Vučiću, razume se, ali jeste odrednica, i na žalost, avridž Pera je najverovatnije usvaja. Olja je napravila odluku od koje se većina nas fejspalmovala dobrih 20 minuta, a to je da vuče Ponoša baš na Vučićev teren. To je verovatno ono što ona smatra da treba da bude srž emisije, i ono što mi znamo da nimalo nije konstruktivno, anti zapravo.

To smo joj ranije davali benefit of a doubt, ali od kako smo je prozreli da je avax i amax skontali smo da joj je drkanje lekara na temu korone ne u svrhu pojašnjenja Slavici koliko je bolest ozbiljna već isterivanje sopstvene agende korona-skeptika. 

Samo primeniš modus operandi i na sve druge teme. 

 

Bukvalno je mogla da Ponoša provlači kroz x drugih tema, aktuelnih, bitnijih prosečnom glasaču. Ona se uhvatila za ovu koja ga pokopava na oba spektra. Pri tom toliko je sve to preuranjeno, reči nemam. Kampanja ni krenula nije a njega drndaju na temu Mladića i LGBT brakova, Vučić otvara malvaziju™ i liže prste. 

  • +1 9
Link to comment

pa dobro kandiduje se za predsednika, znao je da će morati da odgovara na nezgodna pitanja, nije ništa strašno. imao je vremena da smisli dobre odgovore koji će da privuku najviše i da odbiju najmanje ljudi. to verovatno nisu ovi odgvori ali nije bitno, obavio je to na početku kampanje, ne mogu da guslaju samo o tome mesec dana

  • +1 2
Link to comment
12 minutes ago, Valkyrie said:

Bukvalno je mogla da Ponoša provlači kroz x drugih tema, aktuelnih, bitnijih prosečnom glasaču. Ona se uhvatila za ovu koja ga pokopava na oba spektra. Pri tom toliko je sve to preuranjeno, reči nemam. Kampanja ni krenula nije a njega drndaju na temu Mladića i LGBT brakova, Vučić otvara malvaziju™ i liže prste. 

Razumem šta hoćeš da kažeš

Ali da li si sigurna da bi se Ponoš snašao na neke druge teme

Ne mora da znači,ali uvek postoji mogućnost da je neko fah idiot  

Link to comment

prosto:

ratovi iz devedesetih su prošlost, istorija i sudovi će reći ili su rekli šta imaju o tome, o kosovu ne znamo ništa šta je urađeno i potpisano, odredićemo se kada saznamo šta je na stolu.

naš je prioritet je današnjica i budućnost: ekonomija, zaduženost, pravosuđe, ekologija, prosveta, natalitet, odnosi u regionu........

hajdemo o tome, da se ne traći vreme.

  • +1 2
Link to comment
9 minutes ago, Fakundo Sava said:

Razumem šta hoćeš da kažeš

Ali da li si sigurna da bi se Ponoš snašao na neke druge teme

Ne mora da znači,ali uvek postoji mogućnost da je neko fah idiot  

poznato je koje su teme u nadležnosti predsednika. neka odgovara samo na njih. i konju/kozi da kaže da ta pitanja nisu u nadležnosti predsednika. da on nije On.

Edited by djordje geprat
  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Fakundo Sava said:

Razumem šta hoćeš da kažeš

Ali da li si sigurna da bi se Ponoš snašao na neke druge teme

Ne mora da znači,ali uvek postoji mogućnost da je neko fah idiot  

Uopšte nisam sigurna jer Ponoša preslabo znam/pratim da bih mu učitala neku vanserijsku erudiciju, talenat za politiku, javne nastupe i šta god još. Za sad mi se čini da ima neke odlike da bude prijemčiv i prihvatljiv običnom građaninu Srbije. Ne bih nešto dalje se bavila odbranom njegovog nastupa, lika i dela, meni je stvarno za sad dovoljno što je izašao na crtu Psihopati. 

  • +1 8
Link to comment
41 minutes ago, Valkyrie said:

Uopšte nisam sigurna jer Ponoša preslabo znam/pratim da bih mu učitala neku vanserijsku erudiciju, talenat za politiku, javne nastupe i šta god još. Za sad mi se čini da ima neke odlike da bude prijemčiv i prihvatljiv običnom građaninu Srbije. Ne bih nešto dalje se bavila odbranom njegovog nastupa, lika i dela, meni je stvarno za sad dovoljno što je izašao na crtu Psihopati. 

 

Ovo je sve uspeh, da su se dogovorili, za nesto sto smo svi znali da mora i ko ce, nije n.fizika. Prelazni covek, dovoljno taman malo da predje crtu vidljivosti diljem teritorije, dovoljno za sajka da se pomiri da mu vreme ide, sta god to njemu znacilo tj kako god video ludak a i najvaznije  - dovoljno da se nastavi raditi na ovoj zloj kuli.

Ja sam cuo onaj neki prvi intervju i posle ni ne gledam nista, prosao je filtere komada 1, jedino se cimnem kada neko busi, kao oljica sinoc. Taj nastup i promisljanje je ok, za neko drugo vreme, mozda su dogovorili mada sumnjam, cim smo svi osetili nelagodu, javio se i covek, lepo da ima snimak, ovako ne bi imao ko da je pita sta to jbte radi. Pojavio se mural, nisam slusao sve, vrv nije ona pocela.

Samo da je neki rad, odmah ima nade.

Prave strani placenici atmosferu danas.

Edited by villiem
Link to comment
22 hours ago, maharaja said:

Eno ti celog snimka pa odgledaj.

 

Čovek masturbira na ratnog zločinca, i vrlo je nedvosmislen. Ovo je drugi put. Uz obilaženje da odgovori na pitanje o genocidu, """zločinima""".

 

 

Plus bljuvotine o LGBTQ+. Videćemo šta je sledeće. U svakom slučaju, Boško Obradović light.

 

No dobro, bar znamo da ako kojim čudom uđe u drugi krug, da će izbor za njega biti samo jer je manje govno i šljam od najvećeg govneta i šljama koji će mu biti protivnik

 

Maharaja, zar ti toliko smeta Ponos?

Znas da sam primetio od kako nema Saveza za Srbiju tebi Boskic mnogo manje smeta, a i ne tebi sasmo.

Ja mislim da to nije lepo jer se Boskic nije uopste promenio a ti to ne primecujes.

Link to comment

da baš je čudno što Boška više niko ne spominje sad kad je postao muška zavetnica, autovana Vučićeva zaludna budala ispod cenzusa, a smetao je kad su ga gurali za lidera opozicije. to mora da je neka misterija

  • +1 1
Link to comment
20 hours ago, Valkyrie said:

Uopšte nisam sigurna jer Ponoša preslabo znam/pratim da bih mu učitala neku vanserijsku erudiciju, talenat za politiku, javne nastupe i šta god još. Za sad mi se čini da ima neke odlike da bude prijemčiv i prihvatljiv običnom građaninu Srbije. Ne bih nešto dalje se bavila odbranom njegovog nastupa, lika i dela, meni je stvarno za sad dovoljno što je izašao na crtu Psihopati. 

Za pirstojnog predsednika drzave, dovoljno...nego, Vucic, a delimicno i Tadic navikao nas na to da je predsednik drzave sve i svja..veci deo onoga sto su ga sagovornici u Utisku pitali i nisu zaduzenja predsedniak drzave, vec predsdnika vlade i resornih ministara..a pojeidni kolumnisti i analiticari ni to ne kapirjau, ja ne mogu d averujem, ili je Vuicceva diktatura tolikoucinila svoje, ili su pojeidni medju njma za toliko politicki nepsimeni...

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...