Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

Just now, dùda said:

jeste :D

Ja dosla kuci pre nekih 15 min, provrtim tw, vidim on peni na Ponoša i jmateruje sve redom koji pokušaju da mu kažu da Ponoš nije veličao Mladića. Zbog njega sam onda došla na ovu temu, pa vidim da se i ovde (iz drugih razloga) pizdi na emisiji i ukljičila UN. :D

Link to comment

Eto, napljuva čovek Olju što muči Ponoša glupostima.

 

Inače Teodorović na početku  objasnio svoj razlaz sa SSS.

 

Predivna priča o Ponoševim aktivnostima na buvljaku.:D

  • +1 3
Link to comment

Radio sam nekada sa jednim penzionisanim potpukovnikom, i on je devedesetih pravio nameštaj. I svašta još nešto. Ti vojni inženjeri stvarno umeju svašta, i svi znaju da voze kamion.

  • +1 3
Link to comment
Just now, dùda said:

super, Ponoš osim što je general, ume i da popravlja veš mašine :D 

 

a ume i da pravi nameštaj :ziga: 

 

ne zezam se, to stvarno cenim

Pa naravno, jbt, konačno jedan političar koji zna(ali izgleda da stvarno zna) nešto da napravi sa svoje dve ruke... I stvarno je prodavao nešto na pijaci, za razliku od nekog ko se time hvali...

 

 

  • +1 7
  • Haha 1
Link to comment

Za to vreme Srbija br  2ili već koji broj, ne mogu sve podele da pohvatam,   je odlučila da posle ovog utiska na lisitićima crta nešto, samo još da odluče šta , vodja ove ekstremno subverzivne ideje je Mara Ford sa twittera , verna Marjana Biljanina.

Jedino što mi se ne svidja je što je Ponoš za nekakvog svog savetnika , zašta god to bilo, zamislio Siinišu Kovačevića koji je i na Twitteru uspeo da ugovna sve što kaže pa na kub . Pa bi bilo da ćuti i ne savetuje ga kako je 500 godina pod Turcima blo bolje nego 50 pod komunizmom

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...