Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

4 minutes ago, Plajvi said:


Jbg, kontradiktorno je. :D

uopšte nije. sve što se dešava danas - do na ove eko proteste* - ima korene u odlukama i stvarima koje su se dešavale onda.

da me pogrešno ne razumeš - tadića ne mogu očima da vidim, al ovo jbg stoji.

 

*sns je javno govorio da je rio tinto dovela ONA vlast, itd.

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, pt 2.0 said:

zato što (ne mogu da verujem da ovo pišem po ko zna koji put) su uvek i oduvek gosti vezani za udarna dešavanja NEDELJE KOJA SE UPRAVO ZAVRŠAVA.

koncept emisije je takav. utisci su u 7 dana, gosti su vezani za aktuelno u 7 dana, pre i posle ne postoji.

 

 

Ponoševa kandidatura i dalje je aktuelna :) za mene aktuelnije nego ko zna koje po redu obrađivanje ekoloških tema.

  • +1 4
Link to comment
17 minutes ago, Nikodije said:

 

Ponoševa kandidatura i dalje je aktuelna :) za mene aktuelnije nego ko zna koje po redu obrađivanje ekoloških tema.

pa dobro, ali prekosutra će da bude tri miliona ljudi na ulicama i putevima srbije, na poziv eko aktivista.

  • Wub 1
Link to comment
1 minute ago, slepa živana said:

pa dobro, ali prekosutra će da bude tri miliona ljudi na ulicama i putevima srbije, na poziv eko aktivista.

 

Mislim da ćemo se ekološkim temama baviti u narednih... zauvek. A Ponoš je čovek kojeg sad treba promovisati kako bi neko glasao za njega. Ali ok, nije viš aktuelan.

Edited by Nikodije
  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, slepa živana said:

pa dobro, ali prekosutra će da bude tri miliona ljudi na ulicama i putevima srbije, na poziv eko aktivista.


Ali da Vucic nije sagradio, bilo bi samo mesta za 10 hiljada ljudi na tim putevima!

 

Spoiler

 a nama nije valjo

 

Link to comment
3 minutes ago, Zabalujev said:

Moja omiljena eko-aktivistkinja (staromodno aktivista), levo-zeleni obožavalac Draže :fantom: malo promukla, posledice kampovanja, verovatno.

možda je muškarac.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, slepa živana said:

možda je muškarac.

 

Ona je iz mog sela, ne znam je lično, ali je dobar lik, pratim je proteklih par meseci. Zasukala rukave i radi nešto konkretno, ne gunđa iz tople fotelje.

  • +1 5
Link to comment
Just now, Tihajeza said:

Ona je iz mog sela, ne znam je lično, ali je dobar lik, pratim je proteklih par meseci. Zasukala rukave i radi nešto konkretno, ne gunđa iz tople fotelje.

Super je lik, gledao je onomad kod Rade.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...