Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

21 minutes ago, gospa buba said:

mislish? emoji38.pngol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

bila je ona epizoda kad joj je gostovao šekler, nije baš bila u nestor modu, al na toj strani koordinatnog sistema je bila

 

plus

sestra posećuje istog kozmetičara kao i bećkovićeva, bilo je tu svega, no mask, “šta drame zbog gripa” 

 

i tako

  • Haha 4
Link to comment
12 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

bila je ona epizoda kad joj je gostovao šekler, nije baš bila u nestor modu, al na toj strani koordinatnog sistema je bila

 

 

 

Ja sam skontala da je jednom prilikom, kad su je isprozivali što ne nosi masku, ne sećam se jel tad bio Šekler, da je postavljala pitanja u smislu "kako da prenesemo ljudima zašto te i te mere", i da je davala su kontraargumentaciju koju koriste avaksi/akovidaši. Razumela sam to kao traženje upravo takvih odgovora, jer se ljudima koji poštuju ne mora objašnjavati, a ovim drugima treba. To jest, to sam procenila kao namerno izigravanje prosečnog pripadnika naroda koji treba da prihvati te mere, pa hajde, zašto da ih prihvati.

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Nikodije said:

a sto ne postava koja je planirana za prosli put?

zato što (ne mogu da verujem da ovo pišem po ko zna koji put) su uvek i oduvek gosti vezani za udarna dešavanja NEDELJE KOJA SE UPRAVO ZAVRŠAVA.

koncept emisije je takav. utisci su u 7 dana, gosti su vezani za aktuelno u 7 dana, pre i posle ne postoji.

 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, Plajvi said:

Uz izuzetak Tadic Borisa, koji je bio

....8 godina predsednik ove države, tako je u stanju i pozvan da objasni korene ili predistoriju mnogih aktuelnosti.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...