Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

1 hour ago, Filozof manijak said:

I antivakseri zastupaju svoje interese, ako ćemo pravo.

Problem je kad su ti interesi u koliziji sa opštim intereson društva. 

U se, na se i poda se, legitimno naravno ali i džukački. 

 

Problem je tu sto se drzava tj oni koji su imenovani da je otelotvoruju u upravljackom delu svesno odjavila iz onog sto joj je opis radnog mesta, a to je, izmedju ostalog,  kontrola uticaja i posledica ove zaraze jeste, ko god da je na vlasti. Ko hoce, vidi jasno odakle i od koga prepisuju metodologiju. 

 

Strategija je ekvivalentna situaciji da se nadlezna kontrola leta odjavila iznad neke teritorije i rekla voila dogovorite se ko ce kojom trasom. Poneki pali avion, a jbg ooops shit happens, dok god to nije moj avion ili mojih drugara.

 

Bilo koji pojedinac ukljucujuci i gospodju placa porez i kao individua i kao biznis da bi se izmedju ostalog problemi poput ovih u rangu opste katastrofe kontrolisano sveli u prihvatljive granice dok ne nestanu ili ne ometaju svakodnevicu. To se ne resava metodologijom  koju se koristi kucni savet u zgradi sa pet stanova.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 7
Link to comment

Milica na Instagram storiju iskritikovala Olju da nije ispoštovala dogovor koncepta emisije koji su njih dve imale i pohvalila Dobricu da je super lik.

  • Haha 6
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Milica na Instagram storiju iskritikovala Olju da nije ispoštovala dogovor koncepta emisije koji su njih dve imale i pohvalila Dobricu da je super lik.

Kad Milica gostuje kod Šarape ili Jeremićke? :fantom:

  • Haha 3
Link to comment

Nesam gledao i necem da gledam..ali iz vasih ustiju i tastura mi zvuci da ce provincija koja je gledala ovo poceti dodatno da mrzi Beograd. 

 

Mozda to i izadje na dobro.

Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

+100000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

 

edit. političari i neki javni likovi po medijima stalno govore kako treba mileta prevesti na našu stranu i prilagoditi narativ da se mile privuče. 

niko ne govori o tome da su problem ovi, kako neki na temi tvrde, sa naše strane (btw, ja ih ne doživljavam kao svoju stranu) koji su kod vučića (otvoreno, tj. otelotvoreno SNS, ili suštinski, iako nisu članovi nego apolitični).

a oni su problem.

centralni.

tojest, problem je zavaravanje o prirodi i nivou svesti dobrostojećeg "urbanog" dela ovog društva.

smrt narodu, živele kreativne industrije!

smrdljivi uhlebi svih profesija, ujedinite se!

 

idem sa ove teme.

Prvo, hvala na pojašnjenju iz nekog od postova ranije, sada bolje razumem na šta si mislila u originalnom postu.

 

Ono što bih voleo da mi ti i @Filozof manijakpojasnite je kako su to ljudi kao ova žena naš glavni problem ako izlaze na izbore i glasaju protiv Vučića? Po meni su naš glavni problem oni koji ne glasaju i oni koji glasaju za Vučića. Legitimno je da vas ova Milica nervira više od ove dve grupe, ali kamo sreće da su najveći problem Srbije isfolirane gradske face, umetnici koje vrede manje nego što ih hajpuju.

 

 

Mali komentar na pojašnjenje tvog originalnog posta: nervira i mene afektiranje osim kada se priča o propusnicama i taj kao ležerni pristup bez dobre pripreme, ali nije mi to neki skandal. Nije se spremila, a očigledno je da ume da se spremi kada je to za nju bitno. Njen pristup Utisku govori i o njenoj površnosti i o tome koliko je taj Utiska jedan opsukrnq emisija bez ikakve težine.

 

@radisa apsolutno si u pravu da intelktualac ovako ne nastupa, ali ja nju tako ni ne vidim. Ona je gradska faca, slika, drži kafanu, napisala neku knjigu...osoba bez razvijene društvene svesti, ali apsolutno ne mislim da epiteti kakve je ovde dobila nisu primerene. Recimo, žena definitivno nije budala.

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

 

 

Ono što bih voleo da mi ti i @Filozof manijakpojasnite je kako su to ljudi kao ova žena naš glavni problem ako izlaze na izbore i glasaju protiv Vučića? Po meni su naš glavni problem oni koji ne glasaju i oni koji glasaju za Vučića. Legitimno je da vas ova Milica nervira više od ove dve grupe, ali kamo sreće da su najveći problem Srbije isfolirane gradske face, umetnici koje vrede manje nego što ih hajpuju.

 

 

 

 

Zašto misliš da ljudi kao ova žena glasaju protiv vVučića, i uopšte izlaze na izbore?

 

 

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment

Počinjem da se kajem što sam se uopšte pomerio sa sporta. Nisam došao da se nadjebavam sa tobom, postavio sam normalno pitanje, a ti ne želiš da odgovoriš nego bi da se nešto nadmudruješ.

Edited by Heaviside
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Počinjem da se kajem što sam se uopšte pomerio sa sporta. Nisam došao da se nadjebavam sa tobom, postavio sam normalno pitanje, a ti ne želiš da odgovoriš nego bi da se nešto nadmudruješ.

 

Čemu takav ton?

ja sam ozbiljan, iznenadilo bi te koliko tih ljudi uopšte ne izlazi na izbore, ili (potajno od svoje okoline) glasa za naprednjake iz ličnih partikularnih interesa.

Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

 

@radisa apsolutno si u pravu da intelktualac ovako ne nastupa, ali ja nju tako ni ne vidim. Ona je gradska faca, slika, drži kafanu, napisala neku knjigu...osoba bez razvijene društvene svesti, ali apsolutno ne mislim da epiteti kakve je ovde dobila nisu primerene. Recimo, žena definitivno nije budala.

Problem nije u tome kako ti nju vidiš... Ona, naravno nije intelektualac...

 

ALi ona sebe postavlja kao intelektualca, kao nekog ko u najmanju ruku želi to da bude... I vremenom će i postati™ intelektualac...

 

Milslim, znam da deluje neverovatno, ali pučina grdna smtara i Jeremićku nekom vrstom intelektualca... Pričajte malo sa svetom van vašeg babla™, iznenadićete se... Pravi intelektualci su za pučinu mrsomudi neki što pričaju neke samo njima znane gluposti, a opskurni likovi su za njih intelektualci i elita...

 

A demokratija je to, da šta većina misli, to i bude...

 

Mi rapidnom brzinom ostajemo bez pravih intelektualaca, jer, prosto, stari umiru, a ne stvaraju se novi, nego samo neki što su loš surogat...

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Čemu takav ton?

ja sam ozbiljan, iznenadilo bi te koliko tih ljudi uopšte ne izlazi na izbore, ili (potajno od svoje okoline) glasa za naprednjake iz ličnih partikularnih interesa.

 

Kakav ton? Evo opet mi nisi odgovorio, a najljubaznije sam pitao. Tvoj ton je bezveze. Odoh, ostavljam vas da u  pravedničkom gnevu ludite pred ogledalom.

 

@radisa

Pa, to ti sve u pravu, samo ne kapiram ovoliki bes. Ok, pretenduje da bude intelektualac, a nije, što mi svi znamo. Uostalom i ovaj forum je pun takvih. Pozvali gradsku facu u opskurnu emisiju i sada skandalizivanje što je pričala kao gradska faca umesto kao neki aktivista spreman da umre za bolje sutra. 

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

Mi rapidnom brzinom ostajemo bez pravih intelektualaca, jer, prosto, stari umiru, a ne stvaraju se novi, nego samo neki što su loš surogat...

 

Ovo je inetelektualac/ka u kuzna vremena.

 

 

 

Quote

 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...