Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

13 minutes ago, Filozof manijak said:

Meni je pored svega ovoga i dalje kao pojava vrlo zanimljiv odijum pppučanstva spram Sunđer Boba. Bukvalni primer selo gori a baba se češlja izreke.

 

A meni činjenica da nekome ne izaziva nalete krindža, meni je taj čovečić toliko grozan lik  da uopšte ne shvatam kako nije baš svima nepodnošljiv. Osim toga, mislim da je netalentovan, a tašt i buvljački ambiciozan, najopasnija i najštetnija kombinacija i  pokvaren i opasan  (politički) i mogu da zamislim Utisak 2023. u kom govori isto ovo što  govori Šapić sada i ulazi u dil sa Vučićem. 

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Taihoskopija said:

i mogu da zamislim Utisak 2023. u kom govori isto ovo što  govori Šapić sada i ulazi u dil sa Vučićem. 

ako je sve ono što si nabrojao, nije glup, tako da ja ne mogu gornje da zamislim.

Link to comment
" userid="9780"] Čim je preuzeo opštinu 2012 vidno ubrzao rad šalterskih službenika.
Sećam se da su mnogi tada isticali kako su malo čekali za neka oštinska "opošljavanja" nego ranije. Logično, zasluge se pripisuje novoj garnituri opštinara, tj. ganguli.
2014 sam brzo završio prenos vlasništva automobila, brže nego da sam išao u neku drugu opštinu.
 
Drugo nešto posebno dobro da je uradio - ne znam.  :unsure:
ne bih rekla. ja njegov dolazak pamtim bash po tome shto nije pokvario opshtinu, i to smo mu knjizili kao veliki uspeh. a po opshtini se bakcem od 2005. pre toga ne znam kako je bilo. taj trenutak kad je opshtina pochela da radi kao satic desio se pre njega. manje vishe smo mu sve na novom beogradu shto nije dirao nishta knjizili kao veliki plus (mada mu ni nadleznosti nisu bile ne znam shta, realno). i ima ovi shto mu zameraju shto je troshio budzet na babe i decu, ja ni to nisam protiv. pokazao se kad je izgorela kafana na coshku djindjica i umetnosti, kad je na nekoj raspravi odbio da govori o tome. posle toga je sve vodilo malo po malo ka ovome...

sent from bubamoto

  • Hvala 1
Link to comment
4 minutes ago, Taihoskopija said:

 

 Utisak 2023

 

I mnogo pre 2023. ako mu se ponudi mesto ministra ino poslova..ili ambasadora u USA. 

 

Mislim da to Alek ima negde umalom mozgu.

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Taihoskopija said:

 

A meni činjenica da nekome ne izaziva nalete krindža, meni je taj čovečić toliko grozan lik  da uopšte ne shvatam kako nije baš svima nepodnošljiv. 

 

Samo da se osvrnem na ovo, pošto se sa ostatkom posta slažem. (Ne slažem se sa poslednjom rečenicom i 2023.godinom):

 

To kako ja ili neko drugi doživljava Jeremića je apsolutno nebitno u subjektivna stvar koja nikako ne bi smela da utiče na politički izbor.

 Treba posmatrati stvari i ljude malo šire.

 

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Taihoskopija said:

 

A meni činjenica da nekome ne izaziva nalete krindža, meni je taj čovečić toliko grozan lik  da uopšte ne shvatam kako nije baš svima nepodnošljiv. Osim toga, mislim da je netalentovan, a tašt i buvljački ambiciozan, najopasnija i najštetnija kombinacija i  pokvaren i opasan  (politički) i mogu da zamislim Utisak 2023. u kom govori isto ovo što  govori Šapić sada i ulazi u dil sa Vučićem. 

Mogu i ja da zamislim bez problema, doduše tek posle još jednog debakla na izborima. 

Link to comment
3 minutes ago, SNARC said:

 

I mnogo pre 2023. ako mu se ponudi mesto ministra ino poslova..ili ambasadora u USA. 

 

Mislim da to Alek ima negde umalom mozgu.

Možda sam naivan, ali mali gmaz zna da posle toga je stvarno ćao....

 

On je svakakav, ali naivan nije... On puca na to da jednom bude premijer ili ministar spoljnih poslova, ali da on sam odlučuje ili ima vodeću ulogu, a ne da mu AV diktira šta da radi...

 

Ja recimo mislim da zbog te ambicije, ima jako male šanse da proda...

 

Veeeljo, evo ovaj kaže da lažete... :lolol:

Jadnik...

Link to comment

Sad a treba pitati, zašto se ujedinjuje sa SNS koja radi kontra zakona u njegovoj opštini.... ali neće Olja to...

 

I žive neki ljudi™...

Link to comment
Just now, Jumanji said:

Mnogo gangula ne zna sta mu se desava na terenu

Jadan, ne zna čija je nadležnost... Siroma...

 

ALi se ujedinjuje sa onima koji znaju, možda će kad se ujedini... :fantom:

 

Sad bi ga pitao za rušenje, da li može kao u Savamali?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...