Jump to content
IGNORED

Utisak nedelje


Atreid

Recommended Posts

11 minutes ago, radisa said:

Ako ćeš još javno, gde je dobio, Stamenić mu je raspizdio šamar pred celim bazenom, da mu se glava okrenula... Opet jer se kurčio...

 

Znam za još neke incidente dok je igrao za Bečej, ali to ne moraš da mi veruješ...

U Beceju je valjda drmao Sefik stariji, pa i to mozda ima veze sa Denisom...a mozda i ne  :D

Link to comment
I takav je tri koplja iznad Šapića. Toliko
 
Esid: da ga glavni pozove, siguran sam da ne bi uskočio u vagon. Pogotovo pošto mu je žena glavni narko diler na Balkanu.
 
Moj post je na tragu: pogledaj ko ti je još u ponudi.
Voleo bih da ne moram da biram između njih dvojice, imal' treći?

Uskočio bi 1/1.
Link to comment
Sasvim je ona čista.
Ali dobro zna da se prodala i da nema dalje.
Ma dobro razumemo se, problem je što i kad kenja, ne ume da odradi da to liči na nešto. Idiot od žene.
  • +1 1
Link to comment
Just now, giuseppe said:

Voleo bih da ne moram da biram između njih dvojice, imal' treći?

Uskočio bi 1/1.

Voleo bih i ja, a šta ako nema trećeg?

Ili je treći Đilas? :fantom:

 

Ne bi 1/1

Link to comment

uh to sa Denisom je bilo do jaja, Gangula urlikao "jel ima ko jači?" i unosio se svima u facu, dok nije stigao do Denisa. ovaj ga ispresavijao bez reči i otišao da spava :D

Link to comment

 Dok nisam pogledao večerašnje predloge nisam imao pojma da se trenutni političko-estradno-medijski establišment toliko plaši svake najave institucionalnog  revanšizma. 

 Strepnja mi je zasenila nadu čim sam se setio da od tog posla  neće biti ništa :) 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...