Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

znas sta je fazon...Toni Skot ti legne kada si vrlo mlad, i onda ponovo, kada dovoljno omatoris da shvatis da nema potrebe da uvek budes najpametniji na svetu.
To je meni kul. Nemam potrebu da budem pametan uopšte, samo mi je dosadna većina njegovih filmova. Tipa, mnogi su isposvršavali na Man on Fire, a meni tu nema skoro ništa.No, da ne trujemo RIP topic. Uvek mi je žao kad neki filmadžija ode, samo me baš zanima šta ga je nateralo da napusti scenu na tako dramatičan način.
Link to comment
Tipa, mnogi su isposvršavali na Man on Fire, a meni tu nema skoro ništa.
A meni to jedan od boljih filmova o totalnoj osveti :)no, sto rece, da ne trolujemo!
Link to comment

Прво РП, па после Тони Скот. Шта је следеће, клавир док возим? Одавно нисам имао гори почетак семестра. Бог да му душу прости.

Link to comment
A meni to jedan od boljih filmova o totalnoj osveti :)
vala, ne hvali mu nista. dobar je i ovaj poslednji sa vozom, al' sve da je snimio samo true romance, puna kapa.RIP
Link to comment
vala, ne hvali mu nista. dobar je i ovaj poslednji sa vozom, al' sve da je snimio samo true romance, puna kapa.
da... i to sam odgledao u jednom dahu. pre par meseci sam priredio sebi dane Tonija Skota.
Link to comment
znas sta je fazon...Toni Skot ti legne kada si vrlo mlad, i onda ponovo, kada dovoljno omatoris da shvatis da nema potrebe da uvek budes najpametniji na svetu.
+ 1000Zapravo, nedavno je bila aktuelna tema o video hitovima, i ja htedoh da primetim da mi tkvi filmovi jako nedostaju - dobre, ali neotaljane akcije i trileri koji, kao što si rekao ne vređaj inteligenciju. Bez visokih stremljenja, samo korektno i pametno. Toni Skot je zapravo bio među retkima koji su snimali upravo takve filmove, štaviše - posvetio im je celu karijeru. Ono što ga razlikuje od brat mu, i to je, ako sam dobro razumeo i ono što Kim hoće da kaže, jeste upravo ta skromnost - to mu je bilo dovoljno, da snima takve filmove dobro. Nije upadao u iskušenja da snima pretenciozne wannabe masterpisove o svetu, životu, krstašima, Lorensu od Arabije, itd, a opet, na jednom finom i vro understated nivou, jeste uspevao da, između dve scene u kojima stuff explodes behind Denzel Washingotn's back. ponešto kaže i o ovim temama (moj omiljeni primer je Deja Vu).BTW, tek sad sam video na IMdB da je on režirao i je The Fan. To je izvrstan film.
Link to comment

Jebiga, strašno. Mislim se - ali zašto skakanje? Ljudi koji su hell bent na samoubistvo obično idu na sigurnije i privatnije varijante - pištolj, pilule, tako nešto. Ima nečeg stutnman-ovskog i u samom tom činu, nečeg što strašno liči na njegove filmove. Još samo je trebalo da aktivira car-bomb u Priusu u trenutku skakanja, and it's a scene. R.I.P.

Edited by Syme
Link to comment

Samoubistvo pistoljem je vrlo messy, a pilule nisu najsigurniji nacin. Ocigledno je da je bio vrlo siguran u svoju odluku i da nije hteo da reskira.Tuzno.Naravno, da postoji mogucnost eutanazije verovatno se ne bi odlucio na ovaj korak.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...