Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

Hawkeye :( 

 

Ja mnogo volim komediju ekspresijom lica, a Donald je bio apsolutni maher u tome, mnogo dobar glumac.

Edited by goofs
Link to comment

Izuzetno prepoznatljiv lik, true character što bi rekli. Nekako kao deo inventara, koliko je dobrih filmova imao...

 

Inače, bio je i veliki anti-war aktivista.

 

Počivao u miru.

  • +1 5
Link to comment

Au velika faca i glumcina! Mnogo vekika steta. Kakav lik! Podjednako umeo i komediju i dramu i zliikovce i dobrice. 

 

RIP

  • +1 3
Link to comment

Vec su nabrojane neke Donaldove najpopularnije role i filmovi. Arkinova genijalstina Little Murders nije nazalost toliko poznata, a tu Donald krade sou u svom maniru:

 

 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

poput bate životinje jedno vreme mi je izgledalo da je neizbežan u svakom filmu...

 

uvek upečatljiv, nikad višak. RIP 

Link to comment

Gomila upečatljivih uloga, ne vredi ni nabrajati, ali meni lično iz nekog razloga uvek prvo na pamet padne ovaj video:

 

 

 

 

 

 

RIP

  • +1 4
Link to comment

Mnogo ima tih velikana koji će uskoro nažalost,iskoči mi klip na YT pre neki dan,jbt ostarilo se:mellow:

Link to comment

Od kraja 60-tih i cijelim tokom 70-tih nanizao je nevjerovatan broj sjajnih filmova i uloga. Tokom 80-tih, 90-tih, pa i kasnije, snimio je još po koji odličan film, ali je u skoro svakom pokazao visoku klasu.
Ipak je nesumnjivo postao jedan od najvećih glumaca sa američkog kontinenta (neispravno bib bilo reći američkih glumaca) i prosto je neshvatljivo ignorisanje njegovog rada od strane Američke filmske akademije tokom svih ovih godina.

Link to comment

Velicanstven glumac. Polako dolazi vreme kad se mi sredovecni oprastamo od heroja iz mladosti a Saterlend je svakako bio jedan od njih.

 

Od svih njegovih grandioznih uloga, a bilo ih je, iz nekog cudnog razloga ce mi vecno u glavi ostati njegova sporedna uloga u "Ordinary people".

  • +1 4
Link to comment

nedavno je bio film na nekoj TV. baš mi je legao. on i helen miren. RIP

Edited by đorđe geprat
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...