Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

ajd' ove ozbiljne uloge, ali on je bio faca i u trešu poput Las Vegasa.

 

baš mu je legla ta rola harizmatične barabe.

  • +1 4
Link to comment

I meni je prvo u pamcenju dzo-na-tan... dzo-na-tan... zatim i kao santino, odlican kasting, odlicna uloga u verovatno najboljem filmu svih vremena. Jos neka odlicna uloga? Tesko da mogu da se setim, sve nesto osrednje, u najboljem slucaju ok. Nije ni to lose. 

Link to comment
1 hour ago, MocaVukotic said:

I meni je prvo u pamcenju dzo-na-tan... dzo-na-tan... zatim i kao santino, odlican kasting, odlicna uloga u verovatno najboljem filmu svih vremena. Jos neka odlicna uloga? Tesko da mogu da se setim, sve nesto osrednje, u najboljem slucaju ok. Nije ni to lose. 

Mizeri je super film ali tu je Keti Bejts odvalila

  • +1 7
Link to comment

Naravno da ima i boljih filmova u kojima je igrao, ali meni je nekako najdraži u klasičnom vesternu "Eldorado" gde glumi lika koji se zove Misisipi, nosi neki ultrasmešni šešir, ide okolo recitujući Edgara Alana Poa, sjajno barata noževima i puca iz neke skraćene sačmare :D .  Ima jedna anegdota sa snimanja tog filma. Navodno su on i Džon Vejn igrali šah u nekoj pauzi. Kan ga je lagano matirao na šta ga je matori namćor i prznica optužio da vara. U tom momentu je on je još bio mladi glumac koji počinje da se probija dok je Duke bio živa legenda holivuda ali svejedno nije dao na sebe i svađa je ubrzo prerasla u tuču, morali su da ih razdvajaju. Navodno, posle više nisu razgovarali.

 

Link to comment

:sad:

Gledao sam neke klipove s njim iz zadnjih 5 godina, nije delovao dobro... Star, izgubljen u vremenu i prostoru

Kad su pravili podcast Kris i Bobi Bakala, jedino njega nisu zvali, verovatno nije bio u stanju.

RIP :ziga:

Mozda i najlegendarniji lik iz serije

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...