Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

Arsić je na samom početku 90-tih izvodio monodramu Tako je govorio Broz, ako se ne varam, često i u sklopu skupova stranke SNO (Mirko Jović, Stara Pazova...).

Sredinom 90-tih je bio u Novoj Demokratiji (Dušan Mihajlović).

Posle je bio u DSS, a potom je prešao u SNS, relativno brzo po njenom osnivanju.

 

Poznata je priča o maltretiranju prve supruge Biljane Krstić, a manje je poznato da je on novinare koji su o tome pisali tužio i dobio na sudu.

Producirao je prvu domaću interaktivnu (kriminalističku) TV seriju Šesto čulo u kojoj je igrao glavnu ulogu, a zanimljivo da je muziku za nju radila upravo Biljana Krstić.

 

Od nepomenutih filmskih uloga bih dodao Jociku u Bulajićevom Velikom transportu i neočekivanu pojavu u dosta dobrom hrvatskom (iz SFRJ perioda) filmu Sokol ga nije volio (u oba filma igrao je pripadnike romske manjine).

Link to comment

Meni je prva asocijacija na njega Lov u mutnom.

Glumi džudistu koji spašava prelepu Nedu od nekih dripaca,kasnije ga naravno ona smuva u svom stanu.Bio mi je idol.

Sestru mu glumi još lepša Nada Vojnović koja se dovatila  sa ocem Draže Petrovića  u jednom Renou 4

 

Sada sam pogledao film je iz 81. a  mislio sam da je sa kraja osamdesetih 

Link to comment

Tika, bas zbog toga s aBiljom nisam mogao da ga varim skorz, ali, oldican glumac, i jedan od najlepsih..Pejzazi u magli, o pokojniku sve najlepse, Igmanski mars i vec pomenuta minijatura u DKO

Link to comment
On 8.12.2020. at 19:28, renne said:

Bora Kandić

On je mučenik jako teško živeo, brat mi juče pomenu neku mučnu epizodu iz hipermarketa gde je radio fizičke poslove, a kojoj je lično prisustvovao. A izgleda je i bolovao od nečega... baš mi je sve to sa njim jako tužno.

Ja ga se, osim role mladog Vuka Karadžića, najviše sećam po epizodnoj ulozi u filmu Šećerna vodica, gde glumi jednog od trojice drugara Branke Djurić - Dečke sa ETF-a.

Neka mu je laka zemlja.

 

Edited by pt 2.0
Link to comment

Čitala sam kratku biografiju u vesti o njegovoj smrti, malo i guglala, zanimalo me gde je nestao posle serije Vuk.

11 godina bio član JDP-a, kraj 80tih, početak 90tih. I onda fast forward do neke 2015. gde se žali na Pink oko honorara za ulazak u Farmu (Parove, nešto od toga).

 

Ne mogu da povežem nikako Jdp i Farmu, prvo padne na pamet droga...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...