Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

Ne znam zaista nista o ovome o cemu ste pricali, ne zato sto ne zelim, vec zaista ne znam.

Pamticu ga po onim bajkama sto na 3K, sto na srednjoj strani Mikijevog zabavnika pre jedno 25 godina, kada je stajala njegova slika i onda bi usledio tekst...

Samo zbog toga... Pocivaj u miru :(

Link to comment

e, kao, ne mora bas svako da se ripuje. ako se bati da oprostiti clanstvo sps-a, to ne vazi i za julovce. zajebi. mrs.

 

 

 

 

mada ok, ne valja generalizovati, mozda je morao da prehrani zenu i decu :(

Link to comment

Ja sam taj film uvek shvatao kao antiratni, mislim da je i na forumu bilo više rasprava o tome.

 

taj film je ono sto je beogradski sindikat u muzici. maligno tkivo koje daje legitimitet nacionalizmu i nasilju, ma kolko god uvijeno u slatku oblandu bilo. idealna prilika za razne bokane da ga silje na neku pravdu

Edited by Tsai
Link to comment

Nisam bio prisutan kod tog uletanja al sećam se da sam delom saosetio tada sa njim i pomislio kako je zajebano ali i kul biti s one strne sad kad svi koje znam i koji nešto znače šetaju. Mislim i da sam sanjao sebe jednom za volanom u tim kolima kako razgrćem sebe u gomili besne rulje

Link to comment

Da dodam u vezi tog incidenta:

Dan ili dva kasnije je sam kontaktirao radio index i dao izjavu (koja je emitovana sa njegovim glasom) u kojoj nije negirao incident, tvrdio je da nikog nije kolima povredio, a da je pokušao da prođe kroz masu jer se žurio na predstavu ili na probu (ne sećam se baš detalja, rekao je da mu je pozorište bila destinacija).
Ne znam da li je izmislio razloge što se "zaleteo" kolima u povorku ljudi, kao i to da nikog nije povredio, ali je bar priznao i na kraju se izvinio svim ljudima koji su bili u protesnoj šetnji.

Nije da ga sad nešto branim, ali pamtim da to što se izvinio je prilično stišalo prozivke, a novi incidentni događaji vezani za režim i protest su taj događaj potisnuli.

Pre ~20 godina nije bila retkost da javna ličnost (van politike) prizna brljotinu - danas je to u domenu fantastike.
 

Link to comment

Za kim kolege placu na sceni (za vreme druge predstave u drugom pozoristu) mora biti OK lik, pa makar nekada imao sumnjiva politicka opredeljenja. RIP

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...