Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

Niko ne rece da je otisao danas i Kato...

 

CatoFong.jpg

 

 

Upravo dodjoh to da okacim :(

 

"Peter Sellers was surprised & ambushed today" :D

Edited by Eraserhead
Link to comment

"Zajedno smo radili i ogromnu televizijsku seriju 'Radovan III' po tekstu Dušana Kovačevića koja nikada nije prikazana. U Ateljeu se paralelno igrala ta predstava sa Zoranom Radmilovićem, međutim, televizija je donela odluku da glumačka podela u seriji bude potpuno drugačija. Tako je Bata dobio ulogu Radovana, ja sam igrala Katicu, Dragan Jelenčeta, Olivera Marković Rumenku, Rade Marković dedu ... Ta serija je snimljena a onda je zauvek nestala. Ne znam zašto ali nikada nije imala šansu da se vidi", ispričala je Milena Dravić za Danas.

 

Bilo bi lepo da se ovo iskopa, iako je Radovan samo jedan!

Edited by Milosh76
Link to comment

Malopre gledam Valtera. Sunce ti kakva jeziva postava - Bata, Gidra, Rade Markovic, Zigon, Burdus, Paja, Neda Spasojevic... i jedini zivi Smoki

Link to comment

Filmcina..kao i svaki Sibin spektakl

za onu scenu kada se konopcem spusta niz Sahat kulu Bata je snimio sam, bez dublera

dobro je sprzio ruke

interesantno da je Bata uvek govorio da je najbolji film koji je snimio bio Breza a ne bilo koji od partizanskih filmova

treba spomenuti da je snimao svakakva sranja, da mozda nije ni u top 10 najboljih domacih glumaca ali je sigurno bio najveca yu zvezda, bez ikakve dileme

Link to comment

Samo za Brezu, Tri i LSLG je zaslužio mjesto u Top 10 glumaca bivše Juge.

Valter je vrhunski film, ima priču, glumce, dinamiku, atmosferu. Zapravo više triler u ratnom okruženju nego klasični ratni film.

Link to comment

Samo za Brezu, Tri i LSLG je zaslužio mjesto u Top 10 glumaca bivše Juge.

Valter je vrhunski film, ima priču, glumce, dinamiku, atmosferu. Zapravo više triler u ratnom okruženju nego klasični ratni film.

Sećam se da je bio neki teoretičar filma koji je tvrdio da Krvavac u stvari snima vesterne...
Link to comment

moguce da mislis na Ziku Mitrovica, Esalon doktora M, Kapetan lesi, Obracun, Miss Stone

Za Sibu su govorili da u njemu cuci mali Piroman. Za vreme ratnih desavanja Bata ga je zvao da dodje i ostane u Beogradu ali je odbio

Link to comment

"Zajedno smo radili i ogromnu televizijsku seriju 'Radovan III' po tekstu Dušana Kovačevića koja nikada nije prikazana. U Ateljeu se paralelno igrala ta predstava sa Zoranom Radmilovićem, međutim, televizija je donela odluku da glumačka podela u seriji bude potpuno drugačija. Tako je Bata dobio ulogu Radovana, ja sam igrala Katicu, Dragan Jelenčeta, Olivera Marković Rumenku, Rade Marković dedu ... Ta serija je snimljena a onda je zauvek nestala. Ne znam zašto ali nikada nije imala šansu da se vidi", ispričala je Milena Dravić za Danas.

 

Bilo bi lepo da se ovo iskopa, iako je Radovan samo jedan!

 

Ta serija je prikazana na TV pod nazivom Čardak ni na nebu ni na zemlji

http://www.imdb.com/title/tt0192885/fullcredits?ref_=tt_cl_sm#cast

 

Ne sjećam se da je ikada reprizirana. Razloge ne znam.

Upravo čitam i nadam se da ovo nije istinito  :isuse:

 

Batinog "Radovana" izbrisali zbog Tita!

 

Uloga koju je veliki glumac ostvario u televizijskoj seriji "Čardak ni na nebu ni na zemlji" trajno je izbrisana. Delo je presnimljeno da bi se zabeležila sahrana maršala, pišu Večernje novosti.

Link to comment

jedini lik kom sam mogla da oprostim sps

+1

 

al za malo.

 

ogroman glumac, mozda medju najvecima, ali jebiga, neke stvari nalazim bitnijim.

Link to comment

Upravo slusam genijalnu emisiju o Bati na nekom kineskom radiju na radiju 3. U pozadini pici Bela cao na kineskom a voditeljka kineskinja na solidnom srpskom cita izjave saucesca ambasadora i random kineza.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...