Jump to content
IGNORED

R.I.P.


Parsons

Recommended Posts

On se nešto povukao na neku planinu?

RIP

 

 

....shit has hit the fan...

 

Jeste. Sad nešto kopah po arhivi, on i Đuza su dobili Sterijinu nagradu za glumu za Pekićeve "Generale ili srodstvo po oružju", bombonica od predstave iz Ateljeovog podruma, sa savršenom epizodom Renate Ulmanski. Skoro je bilo reprizno na TV-u. Plus, on je izvorni pozorišni Milutin Topalović iz Maratonaca. 

Link to comment

Ja sam više od 20 godina mislio da on nije među živima.
Tek prije 7-8 godina sam negdje pročitao da je živ i da se povukao u rodni kraj - neko selo pored Šapca i prilično se iznenadio.
Od glume se oprostio prije više od 30 godina, kao i Voja Mirić.

I jeste, bio je zaista dobar glumac, specijalista za tragične i melanholične likove.

Link to comment

Ja sam više od 20 godina mislio da on nije među živima.

Tek prije 7-8 godina sam negdje pročitao da je živ i da se povukao u rodni kraj - neko selo pored Šapca i prilično se iznenadio.

Od glume se oprostio prije više od 30 godina, kao i Voja Mirić.

I jeste, bio je zaista dobar glumac, specijalista za tragične i melanholične likove.

 

+1 Ja se danas šokirao kad sam pročitao, mislio sam da je davno pokojni. Imao je mnoštvo odličnih uloga, čak i u najsitnijim epizodama umeo je da napravi nešto interesantno. Baš sam pre neki dan na nekom Pinku gledao milionitu reprizu filma "Kvar" - čovek je skorz napravio upečatljivu ulogu od jedne jedine scene.

Link to comment

Meni je taj covek cesto bio na pameti, posto redovno listam pa sam uvek trazio nesto vise o njemu, Voji Miricu i Huseinu Cokicu ali nikad nesto vise od uopstenih stvari da pronadjem i eto juce ne znajuci da je preminuo ukucam i imam sta da vidim.

Zna li nekoo sluuuuucajno nesto o Mariji Tocinovski, ona lepa plavusa, uciteljica iz filma Kapetan Lesi... snimala je davno neke filmove u Italiji ali nijedan podatak ne mogu da pronadjem o njoj

Link to comment

Ja sam više od 20 godina mislio da on nije među živima.

 

 

ja sam to mislio za relju basica i bas sam se smrzao kad sam ga video na hrt-u pre par godina uzivo  :ph34r:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ode i Manda :(

 

I to na sceni usred decije predstave.

 

http://www.novosti.rs/vesti/kultura.71.html:610448-Manda-preminuo-na-sceni

 

edit: Manda pre jedva nesto vise od dve nedelje

 

“Ovo je godina glumaca, možda je budžet onog gore ministra kulture mnogo veći kad mu treba tolika podela. I prenesi im da su još živi”, poručio je Manda.

 

http://rominfomedia.rs/oprostaj-od-bate-zivojinovica-bio-je-vitez-i-decak/

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...