Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Ih, da li je moguće, kakav ne duhovit tupan. Nego kad smo kod toga možda bi Staklena Brada mogao da napiše koju o meču Hagler-Lenard,

njegovom omiljenom bokseru koji je ceo taj meč menjao gard. 

 

Marvin Hagler, Tomas Herns i Rej Suger Leonard, kakva je to luda trojka bila.

Link to comment

Evo gledam klipove i čitam sat, sat i po, malo sam se potkovao pa sad jedva čekam lemanje.

 

Jedino mi nije jasno... Kako se do sada nisu već borili? 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Marvin Hagler, Tomas Herns i Rej Suger Leonard, kakva je to luda trojka bila.

 

Nije to bila trojka, to je bila četvorka!  :mad:  Izostavio si meni najgotivnijeg, a svakako najluđeg od velike četvorke, velikog i prevelikog Roberta Durana.

 

tumblr_mfepy3zaAh1rzv9tso1_500.jpg

Link to comment

neverovatan hype pred ovu borbu. 

 

 

ovakav hype jedino jos imaju oi, sp u fudbalu i sb.

 

Ova borba je u pripremi više od pet godina. Veruj mi da se za to vreme masa ljudi (i ja među njima) istrošila i izduvala. Da je napravljena 2010, kad je trebalo, ili čak 2011, bilo bi nešto što svet nije video. I zasluženo, njih dvojica jesu najbolji bokseri ove generacije.

Link to comment

 

Jedino mi nije jasno... Kako se do sada nisu već borili? 

 

Pa Mejveder nije hteo. Odlagao što kaže dok nisu procenili da može da dobije. A takav je i u ringu. Mnogo bih bio srećan da ga dobije Meni ali po meni nema šanse. 1.70 na Mejvedera na poene mi deluje kao super opklada.

 

A sad sam i pročitao ovaj blog i ako će da sudi ovaj što je sudio Mejveder-Majdana piši propalo, ništa od boksa nećemo videti.. Neverovatno šta je sve dozvoljavano Flojdu na tom meču. Mada je i Majdana imao jedan cheap punch koji sudije nisu videle.

Edited by theanswer
Link to comment

Pa Mejveder nije hteo. Odlagao što kaže dok nisu procenili da može da dobije.

 

Kao veliki, veliki fan Pakjaa i zdravi mrzitelj Flojda mogu da ti kažem da ovo jednostavno nije tačno. Prvo, obojica su krivi za petogodišnje odlaganje. Drugo, Meni sada ima daleko više šanse da pobedi nego 2010.

Link to comment

čudna vremena pa su borci iz srednje kategorije popularniji od teškaša, da li je razlog u tome što ameri nemaju krštenog boxsera da se suprotstavi ukrajincima

Link to comment

@gone fishing

Ili zato sto je ukrajinac najdosadniji sampion? Klicko jeste najbolji teskas ali je teska kategorija vec godinama prejadna i puna skilless kamiondzija i uz to ljudi mrze sto je Klicko suvereni vladar "compuclinch statistike". Nemoj pogresno da me shvatis ali je tvoj komentar klasicno pisanje nasih ponosnih nacionalista koji ni ne prate ozbiljno sport nego su eto ponosni sto postoje tu neka "pravoslavna braca nokautiraju crnje". Dominiraju ta "pravoslavna braca" i u srednjoj, polu-teskoj i kruzer kategoriji pa ih ljudi prate jer su zanimljivije kategorije! Vidi sta rade jedan Kovalev (cela Amerika navija za njega i jedva ceka da razbije Stevensona) ili Golovkin (dobro u Kazahstanu je islam najdominantnija religija pa pretpostavljam da je i on musliman, al je "sovjetski brat") i koliko su popularni i koliko ih ljudi vole. Plus pominjes UKRAJINCE, pa pretpostavljam da ne znas da stariji brat, Vitali vise ni ne boksuje...

Edited by Staklena Brada
Link to comment

Kao veliki, veliki fan Pakjaa i zdravi mrzitelj Flojda mogu da ti kažem da ovo jednostavno nije tačno. Prvo, obojica su krivi za petogodišnje odlaganje. Drugo, Meni sada ima daleko više šanse da pobedi nego 2010.

 

+1

Link to comment

kada je Klitschko u pitanju meni nikad nece prestati da bude smesno:Let's go Champ  :0.6:

:lol:

 

 

Staklena Brada sta mislis o perspektivi Anthony Joshue?

Edited by Zavrzan
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...