Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Свака част Бригсу на томе што је остао на ногама.Данас је била одлична борба Поветкин против нигеријица Теке Оруха. Поветкин га бацио на под у 5. рунди. Ја чекам борбу Поветкин против неког брата. Нажалост једна је била уговорена па одложена.

Link to comment
Kad ce Haye boksovati protiv jednog od brace? Ovi Peteri, Briggsi i ostali preplaseni crnci koji bjeze po ringu i glume vrece za udaranje su stvarno dosadili.
Па не бих се сложио. Бригс је показао огромно срце, није бежао, покушавао је да уђе у клинч али му није успевало. Знатно боља борба него она од брата.
Link to comment
Па не бих се сложио. Бригс је показао огромно срце, није бежао, покушавао је да уђе у клинч али му није успевало. Знатно боља борба него она од брата.
I imao koliko udaraca u mecu? Jebes ti srce kad ne poveze 3 udarca u 12 rundi.
Link to comment
Pa znash, nije lako protiv Vitalija. Covek nema niti jedan poraz u karijeri, s razlogom.
Jasno ali valjda postoji protivnik po mjeri. Ovi za koje se smatra daje uspjeh ako ne budu nokautirani su stvarno dosadili.
Link to comment

tesko da trenutno ima protivnik koji moze da ugrozi vitalija.vladimir bi negde nekako mogao biti iznenadjen, ali i to jako tesko.jadni briggs se sad verovatno kaje sto nije ranije pao. posle 302 udarca je na kraju morao na intenzivnu negu. valjda ce mu biti dobro.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...

Tuga. Taj je tip svojevremeno imao oko 50 pobjeda uz jedan poraz (i to jer je diskvalifikovan zbog udarca prema protivniku koji je već bio pokleknuo).Najbrži i tehnički najdotjeraniji bokser kojeg sam ja gledao, a sjećam se mnogih. Čak i one arhivske mečeve koje sam gledao, tipa Frejzer, Ali, Marćano, niko nije tako čisto boksovao.Godinama proglašavan (u 90-im) za najboljeg pound-to-pound boksera. Sjećam se jednog meča gdje su mu izbrojali da je u cugu zadao 88 čistih udaraca.

Link to comment
  • 1 month later...

Kličko poručio Heju: Princezo, vratiću te u realnost, za tvoje dobroU subotu će u Hamburgu Vladimir Kličko i Dejvid Hej boksovati za ujedinjavanje titula u teškoj kategoriji, a i sam uvod u taj meč bio je naročito zanimljiv. Posebno kada je Britanac zakasnio na zvaničnu konferenciju za medije punih 30 minuta."Drago mi je da je princeza konačno došla", rekao je Kličko, prvak u IBF i WBO verziji, dodajući potom i sledeće: "Od kada si postao šampion, tvoje ponašanje nije dobro za tvoj život, Dejvide, ni unutar ni izvan ringa. Mislim da ćeš u subotu dobiti jednu pravu lekciju. Poštujem te kao borca, ali ne kao čoveka. Biće ta lekcija dobra za tvoj život, jer ću te naučiti manirima, a i da vodiš računa o vremenu. To ćeš naučiti čim ti sudije odbroje do deset", poručio je Ukrajinac. Hej, šampion sveta u WBA verziji, odgovorio je da će se sa Vladimirom Kličkom rukovati samo u bolnici. "Vladimir je u dobroj formi, a i psihički se pripremao gledajući snimke mojih nastupa. Ali, u subotu ćete videti kako taj robot počinje da se kvari", rekao je Hej, a potom se okrenuo Vitaliju Kličku koji je takođe bio prisutan. "Ti si sledeći! Nemoj da pobegneš u bolnicu kada tamo odvedu tvog brata. Ostani uz ring, nemoj da odeš i ti u kolima hitne pomoći", samouveren je Britanac.2.jul - taman da se malo ohladimo od ovih sminkerskih sportova

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...