Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Кличко рутински. Мада овај бокс је појам за Валујев-Хеј иако Џонсон појма нема са дотичним спортом односно уме да спушта главу веома успешно.Дајте Поветкина па да видимо.
vitalij je vec izjavio da zeli hayea u sledecem mecu.
Link to comment
vitalij je vec izjavio da zeli hayea u sledecem mecu.
Нисам сигуран. Мислим да ће прво, што се тиче Кличка, ићи Поветкин а што се тиче Хеја ићи ће на Руиза и Руслана Чагајева или реванш са Валујевим па тек после ових мечева, ако победе, би могло ићи Кличко-Хеј.Али видећемо, вероватано је велика заинтересованост за тај меч и коначно би се могло пуно подигнути заинтересованост за тешку категорију. Edited by No7
Link to comment
Nikad nisam obozavao teskase, ali ovo sto danas prolazi kao boks, ovi ruski medjedi i ostala boranija je stvarno sramota!
Мислим да претерујете оваквих попут Џонсона је увек било, нема појма али издржљив. Он је био 6 изазивач на листи тако да није међу најбољима.А што се тиче Кличка сви говоре како он није не знам шта и нема праву конкуренцију. Ја вас подсећам да је он због повреде пркинуо меч против Ленокса Луиса а да је до тада водио на листама код судија, мислим да је била 10 рунда и да се боксовало у Британији.Ја чекам Поветикна а има још један млади Рус ја мислим 23 године тако да ћемо видети. Edited by No7
Link to comment

Јуче је Словенац Дејан Завец постао првак у IBF welterweight победивши Јужноафриканца Исака.Ето Словенци имају првака.

Link to comment
Borovčanin savladao Haselhuna14. decembar 2009. | 22:56 | Izvor: B92, Tanjug Srpski bokser Nenad Borovčanin savladao je za vikend Nemca Svena Haselhuna pred 18 hiljada gledalaca u uvodnom meču velikog duela Kličko-Džonson.Od prve do poslednje runde uvodnog meča, Haselhun je išao napred i tako nametao jak tempo. Borovčanin je bivšeg juniorskog prvaka sveta sve vreme držao na distanci, kretao se i čistim udarcima iz kontre pogađao Nemca, pa su na kraju sudije jednoglasno odlučile da je pobednik Borovčanin."Ovo je jos jedna velika pobeda za mene, ali i pobeda srpskog boksa. Znao sam da će to biti težzak meč, ali nisam sumnjao u sebe ni jednog trenutka. Nadam se da ću posle ove borbe ući među prvih 20 boksera sveta. Već sam dobio ponude za nekoliko borbi za titule u najjačim svetskim verzijama", rekao je Borovčanin posle meča.Kada su se dvoranom "Post Finas" razlegli zvuci "Marša na Drinu", slavlju simpatizera srpskog boksera pridružili su se i ukrajinski navijači koji su došli da borde svog heroja Vitalija Klička koji je odlukom sudija pobedio Kevina Džonsona i tako po treći put ove godine odbranio naslov prvaka sveta u superteškoj kategoriji u WBC verziji.Borovčaninu je na pobedi među prvima čestitao Vladimir Kličko, mlađi brat Vitalija.
Link to comment
  • 2 months later...

Синоћ била борба,Pacquiao vs Cotteyhttp://www.youtube.com/watch?v=hTyZ2-iqLnoПакјао је сувише брз за дотичног Котија. Котиј се само бранио али је имао неколико чистих удараца када би се усудио да нападне.Иначе сам слушао HBO коментаторе и баш се превише одушевљавају Пакјаом, јесте он одличан борац није џаба проглашен за борца деценије али оно бам, бам, бам коментарисање је ипак мало превише ем што се Котиј добро бранио.

Link to comment

Одлична борба Кличка али, реално , амерички тешкаши нису за неко поређење.Ја чекам Поветкина и Хеја.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...