Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Mozda od njih da (mada je i to pitanje) ali u samom vrhu ne bi imao sta da trazi, definitivno. Pogledaj samo u momentima kad se Vajlder klatio kao lane na ledu i kad je Fjuri kretao prema njemu koliko je imao kafanskih zamaha od gore, i naravno vecina promasaja. Neki ozbiljniji bi to sinoc zavrsio jednim udarcem za laku noc u prvoj ili drugoj rundi, nema Vajlder gvozdenu bradu nego ovaj nume da pogodi, jebiga.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

A pritom moram da kazem da mi je jako gotivan lik Fjuri, nevezano za to kakav je bokser, da ne ispadne da ga pljujem nesto nego mi samo tako deluje malo nebazdareno, nista drugo

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Vracam se na ovo:

Sto kaze jedan poznanik, mozda si ti u pravu ali ja mislim ovako.



Svakako nikad necemo saznati, kao ni za Lebrona i jos neke u doba Dzordana, ni za laznog Ronalda i Mesija u poredjenju s nekima ranije... Nebitno svakako, Fjuri je trenutno najbolji i to nam je sto nam je.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

 

:) Ako je Oliver Mccall  mogao da patosira Lenox Lewisa ne vidim razlog zasto Fury ne bi mogao da se nosi sa njim ili sa prime  Klickom kojeg je patosirao tamo neki Sanders , kao sto su neki vec  ovde rekli , Furry ume  da boksuje,  ima ogroman raspon ruku  , nije hrast kao sto je bio Vaulev , imao bi on sansu protiv svakog teskasa iz 90 ih.

Edited by Micko8
Link to comment
10 hours ago, urkozamanje said:

Zli, ne zajebaj. Fjuri je odlican bokser, namazan i potkovan. To sto on sam i stil mu nije lep na oko ne znaci da nume. Namucio bi vecinu tih koje pominjes. 

 

Ne bih se složio da mu stil nije lep za oko. On sam svakako nije neka slika i prilika, narošito kad krene da se krevelji, ali to je deo scenografije kod takvih likova. Stil mu je, ako ništa drugo autentičan. 

Ostalo se snažem, školovan bokser, izuzetan taktičar. Meni deluje da bi ga Tajson u prajmu (iz '86. recimo) nokautirao u prvoj rundi, ali ostali bi imali problema sigurno.

Mada sasvim moguće da i za Tajsona nisam u pravu.

 

Link to comment

Fjuri me podseca pomalo na kolegu gipsy Billy Joe Sanders .Taj derviski stil je super dok ne naleti na nekog ko ima jako dobar direkt ili kontra udarac,ili ne daj Boze oba.Postanu isfrustrirani jer ne mogu da udju u taj ritam i ostanu bez ideja.

Oliver Mccall je za vecinu danasnjih teskasa Apolo Creed iz Rokija licno.

Link to comment
  • 2 months later...

Kad smo vec kod SBBKBB-ologije,naletim na Engleski boks forum gde onako natenane razmatraju kako bi Calzaghe tukao Alija i Marciana.Nakon sto je ih je neko prozvao da je dosta sa sarkazmom,ljudi se uozbiljise da objasne kako bi to islo.Ah da ,i Usyka ofkors.

Link to comment
  • 3 months later...

"Uspava" matori Povetkin jamajcansku nadu Vajta, iako ga je Jamajcin razbijao a onda aperkat i laku noc

 

https://twitter.com/boxingfan3333/status/1297350767171514368

 

https://www.youtube.com/watch?v=yg3Crq_4YvA

 

Ostaju Fjuri, Vajlder i Dzosua a tek ce se videti kakav prelaz iz teske u supertesku ima Usik.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...