Jump to content
IGNORED

Boks


Zverilla

Recommended Posts

Jedan od najjacih meceva ikad a jedan se nije pojavio. Pa taj Vajlder je u rangu tog Akinvandea sto je prosuo vilicu Luisu u prvom mecu, lik sto zna da pripali jako i to je sve. Presmesna je teska kategorija danas, Fjuriju svaka cast jer se izdvaja ali i on baca previse ovih overhand udaraca, cini mi se.

Sto se tice hemije, sreca pa niko drugi nikad nije koristio. Mani se lupetanja, ja uzeo dva ciklusa amaterska pa se ne vidi nikakva razlika u izgledu (cak sam se i tapacirao umesto da sam cvrsci), Fjuri i debeli Ruiz sigurno ne uzimaju nista manje od npr. Dzosue ali treba malo i jesti zdravo da bi se videli neki efekti na izgled. Uzimaju nesto za energiju, izdrzljivost, to 100%

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Holifild je najprljaviji borac u zadnjih sto godina.Tajson ga je ujeo jer mu je pukao kurac od nabadanja celom koje je Holifild usavrsio.Fjuri drzi malo nisko levu ruku ali kao sto rekoh,treba stici do brade protiv onolikog raspona ruku.Lenoks bi ga verovatno kao i Klicka dobio na tajming.Prajm Klickovi bi ga upokojili.

Link to comment

Niko ga ne bi dobio, kaze Toni da je najjaci u istoriji a njemu je svaka ka u Njegosa, stari je to poznavalac boksa. Fjuri GOAT, dominira u nikad jacoj konkurenciji.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

pa ko je rekao da je goat?

 

znam da ne izgledas pametno, al me ipak malo iznenadjujes.

ovo sa kafanskom tucom moze da se pripise prostom nepoznavanju materije, sto je vise nego ocigledno, al morao bi dosad nauciti i citati. mislim, u teoriji.

 

edit, gif crnje sto daje pusu

Edited by ToniAdams
Link to comment

A sta ces, ne mozemo svi biti veliki naucnici zarobljeni u telu masnog kafanskog fajtera i ujedno profi internet boksaca. Jbg, zivot je nekom majka a nekom maceha.

Salu na stranu, zabole me paja za Fjurija i ove danasnje. Rekao sam da iz amaterskog ugla svi izgledaju smesno u odnosu na zlatnu eru teskasa, Dzosua i Vajlder su Akinvande a Fjuri neki malo bolji tehnicar sa dosta jakom bradom i to je to. Sto kaze jedan poznanik, mozda si ti u pravu ali ja mislim ovako. A posto ovde niko od nas nije profi, svacije misljenje je go kurac.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Pa ja o tome i pricam, gde ti je danas Formen i slicni[emoji23] Tad bio Tajson bik, Holifild nista manje eksplozivan, Luis tehnicar sa rukama do zemlje, Formen deda jebeni tenk, pa dosta nekih sto mogu da pobede skoro svakoga tipa Ridik Bouv, Bruno, onaj Murer i jos pun kurac dobrih, plus neki Tua ili Akinvande ili Rahman koji ce ti otkinuti glavu ako im se otvori prostor. Mavrovica niko osim vas ovde nije pominjao kao faktor. Sad ova trojica sto kao valjaju necemu, pre njih je cak i jedan Dejvid Hej bio faktor, sta dalje da se prica.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...