Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

ovaj je specifičan, vezan je za ljude, inače vlasnici imaju još dva psa, i kad god putuju dolazi žena koja bude u kući da bi ih hranila i šetala. Međutim, zadnji put se mačak toliko naljutio da nije hteo da se pokaže 2 dana, to je tek bio cirkus. Tražili su ga i po krovovima i po podrumima, dok je on sve vreme bio u vešu ormanu. Oni su primetili da neko koristi pesak na spratu ali nisu mogli da dokažu da je on, pošto povremeno dolazi još jedna mačka. Zato su mislili da je sigurnija varijanta da bide u stanu, al čvorak:/ Takvu kombinaciju ludih karaktera mačke i vlasnika još nisam videla.

Link to comment

Gde si rodjace! Da li nakon operacije ima posebnih zahteva za vodu koju pije? Mimi vrlo otvoreno bojkotuje Prolom vodu, a stalno odlazem da poslusam veterinara i serviram mu samo Prolom, da nema lickanja iz cesme, pa ce popustiti kad zaista ozedni.

Link to comment

@ Rodjak, nažalost prolom ne može da pomogne za ovo što moj ima-pkd. Tako bar kaže dr, al ja sam počela da mu dajem i hoće da je pije, ali samo iz ruke i iz čaše ???? Dosta je normalan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...