Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

Ma čim mačka odbije da jede ja to smatram znakom da nešto nije u redu.

 

Ne moze nikako da vidi da li je sterilisan, osim ako je on tu 24/7 pa ce primetiti da ga nema 2-3 dana.

 

 

Znam ja to, ali ubedi ti moju majku koja mora da živi pored te žene. 

Link to comment

@ Nera

 

Stvarno nema nikakve potrebe da mi se izvinjavas :)

 

 

Ne moze nikako da vidi da li je sterilisan, osim ako je on tu 24/7 pa ce primetiti da ga nema 2-3 dana.

 
+ 1
 
Teorije nema da provali.
 
Ja cak pocinjem da sumnjam da mog nisu ni sterilisali jer ga erotsko uzbudjenje nikako ne napusta. Ruka moje majke mu je fetis  :isuse:
 
Samo mu se odjednom zacakle oci pa joj opkoraci ruku i bez ikakvog fizickog kontakta krene da mesi sapicama oko nje. 
Link to comment

Ali je skroz simpatično koliko on ne zanima ove lokalne mačore. Ima ih dvojica, trojica koji redovno preko krovova dolaze u dvorište, ja ih i nahranim kad ih vidim i oni se kolju između sebe za prevlast na teritoriji, a ovaj moj ih ič ne zanima. NJega niko ne dira.  :lolol:

 

On se kao nešto trsi, hukće na njih, al to je potpuna ignorancija. 

Link to comment

Јохана опет крстари. Тј док хода, љуља се ко лађа. Ваљда неће опет омацити осморо као пре три године. За утеху, и прошле године је била тако широка па је било четворо.

Link to comment

Kolega mi kaže da je ispred njegove zgrade na drvetu već tri dana jedna odrasla mačka, izgleda bolesna. Zvao je vatrogasce, neće da dođu, i neka udruženja za zaštitu životinja čije je brojeve našao na netu, niko se ne javlja. Je l imate ideju koga bi mogao da zove?

Edited by sailorman
Link to comment

Laku-No%C4%87-Good-Night.jpg

 

Samo dok izvadim iz kutije, vec krene da se penje po nogama, a kada ga i otvorim, mjauce glasnije nego kad namirise svezu ribu i ne prestaje dok mu ne ostavim kesicu da se trlja o njoj. I tako jedno pola sata i posle je miran kao bubica. Ima nesto valerijane u sebi, nikakva tajna. Ako ne pazim na solju, zavuce glavu u nju i pije ;D

 

 

 

Miti_krevet.jpg

Link to comment

Potpuno isto vazi i za ovaj caj. posto je own brand, mozda je i isti caj, ko ce ga znati

 

Fructus.jpg

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Kolega mi kaže da je ispred njegove zgrade na drveru već tri dana jedna odrasla mačka, izgleda bolesna. Zvao je vatrogasce, neće da dođu, i neka udruženja za zaštitu životinja čije je brojeve našao na netu, niko se ne javlja. Je l imate ideju koga bi mogao da zove?

 

ako je u ns, neka napise spans-u + lokacija. 

Link to comment

Међутим ми смо у авлији а и на башти били запатили ту мачју траву (кетнип) и ништа, мачке не реагују. Канда неће свака сорта мачака да трза на то.

Link to comment

moja danas bila na cipovanju

prvo se iz straha zaletela pravo u staklena vrata kredenca

posle malo osinula veta kandzama

al sve u svemu sad je i zvanicno moja, sa zvanicnim imenom milica :)

nezvanicno mica :)

 

sad jos samo da je sterilisem pa mogu da je pustim u dvoriste

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...