Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

radagast & saruman sutra idu na sterilizaciju :cry:
Otvorio vise topika istovremeno, bacio pogled ovde bez obracanja paznje o cemu je rec, i ovaj post mi prvi iskocio i preseko me. Uf.
Link to comment
Otvorio vise topika istovremeno, bacio pogled ovde bez obracanja paznje o cemu je rec, i ovaj post mi prvi iskocio i preseko me. Uf.
ahahahha. pa puno ime naseg macora je radagast-smaug posto se gospodja i ja nismo mogli dogovoriti oko toga kako da se doticni zove.inace sve proslo, za sada, super. ljudi, donirajte i pomazite centar za mesance!
Link to comment

Ne brini za macore, oni se brzo oporave, vec sutra ce biti kao novi :) Samo su mukice mnogo smesni dok ih ne prodje anestezija :PAko mislis na centar u Kotezu/Krnjaci oni su skroz ok. Za zenke je cesto besplatna sterilizacija posto su one kriticnije

Link to comment
Ne brini za macore, oni se brzo oporave, vec sutra ce biti kao novi :) Samo su mukice mnogo smesni dok ih ne prodje anestezija :PAko mislis na centar u Kotezu/Krnjaci oni su skroz ok. Za zenke je cesto besplatna sterilizacija posto su one kriticnije
super su naplacuju nesto sitno a danas je tamo volontirao veterinar stanko koji imace leci nase zivotinje i super je lik.
Link to comment

Ne bi trebalo. Ja imam dva macora, zdruzili su se, biju se povremeno, ali vise sporta i razonode radi, nista ozbiljno. Kako meni objasnise, posle sterilizacije/kastracije mora da prodje neko vreme dok se hormoni ne stabilizuju, pa je moguce da ce jos malo da nastave sa tucom, ali to prodje

Link to comment
i da obadvojca su po jednom bljunuli. nadam se da je to normalno.
Ovo moze da ima veze sa tim kad su jeli pre anestezije. Nama je veterinar rekao da ne dajemo nista 10-12 sati pred kastraciju, i da ne sme nista jos desetak sati posle bas zbog moguceg bljuvanja. Zvuci mucno, i manji macak je bio besan (i izrazio svoje nezadovoljstvo) zbog gladovanja ali nije bljuvao.
Link to comment
nego, nece njih dvojca da se kolju vise nakon sterilizacije?
jesu l se igrali tabanja ili su se tabali zaoprave?moji su se nastavili igrati šibanja i posle kastracije istim intenzitetom, kostrešili su se i ložili na komšinice, sve normalno ko da nisu kastrirani samo su prestali da obeležavaju teritoriju.taj dan kada su se vratili sa sterilizacije jedan je jedanput bljucnuo a obojica su nesvesno zapišavali mesta gde su ležali onako šlogirani pa pripazi na to. jedva su hodali al su ipak hteli da se penju na kauče, stolice i ostale visine...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...