Jump to content
IGNORED

Mačke


Recommended Posts

dao sam macorima novartis protivu glista (1/2 tablete radagastu, 1/2 tablete sauronu i celu tabletu gandalfu) tako sto sam udrobio u klopu-sosic svakom ponaosob. da li se time gubi nesto od dejstva leka?

Link to comment

ne znam za dejstvo, ali imam savet za davanje tableta mačkama, prilično jednostavno i bez grebanja : umotaš ga u peškir tako da mu samo glava viri i onda nema vrdanja

Link to comment
ne znam za dejstvo, ali imam savet za davanje tableta mačkama, prilično jednostavno i bez grebanja : umotaš ga u peškir tako da mu samo glava viri i onda nema vrdanja
hvala za sledeci put :)
Link to comment

Ne kapiram šta me pitaš? Link ti ne radi, ili ?Ovo nađoh slučajno pre neki dan, pa me tvoje pitanje podsetilo. Ja za ovog mog antihrista koristim radisin princip, umotam u peškir i guram duboko u grlo, čak i držim vilicu zatvorenu dok ne proguta. Ova mačka mnogo neka mirna. smile.gif

Link to comment
Ne kapiram šta me pitaš? Link ti ne radi, ili ?Ovo nađoh slučajno pre neki dan, pa me tvoje pitanje podsetilo. Ja za ovog mog antihrista koristim radisin princip, umotam u peškir i guram duboko u grlo, čak i držim vilicu zatvorenu dok ne proguta. Ova mačka mnogo neka mirna. smile.gif
ma ovo me interesuje:
dao sam macorima novartis protivu glista (1/2 tablete radagastu, 1/2 tablete sauronu i celu tabletu gandalfu) tako sto sam udrobio u klopu-sosic svakom ponaosob. da li se time gubi nesto od dejstva leka?
Link to comment
Mislim da ne. Naročito ako si siguran da su pojeli sve iz posude. Taj način je problematičan jer mačke često znaju da oližu posudu, ali da izostave lek.
kontrolisao sam ih. valjda je ok. hvala lepa :D
Link to comment
(1/2 tablete radagastu, 1/2 tablete sauronu i celu tabletu gandalfu)
se tebi stvarno ovako zovu macke? :lol:oces li sledecu generaciju svojih macaka nazvati marks, trocki i breht? Ili je to vec bilo? :D
Link to comment
Ja za ovog mog antihrista koristim radisin princip, umotam u peškir i guram duboko u grlo, čak i držim vilicu zatvorenu dok ne proguta. Ova mačka mnogo neka mirna.
Nas macak isto ovako, a drzanje vilice moze i da se otegne posto baksuz ume da drzi tabletu duuugo a da je ne proguta... Nego, videh kod veterinara zgodnu spravicu za te namene, kao plasticna tubica, otvoris usta macki, gurnes malo i ubacis tableticu time... e sad, nisam vidjala u pet prodavnicama...
Link to comment

znam da tako veterinari najcesce rade, i da mora malo energicnije taj protrlj. sa psima je lakse, oni male zalogaje samo gutaju, pa svaka tableta ubodena u parce virsle ili u pastetu odmah biva progutana

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...