Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

jedu ježevi svašta nešto, neće mu ništa faliti sa pečenicom, ja sam par puta u životu držao ježeve na gajbi po par dana, baš simpatična životinjka, dali smo jednom vino da pije, odvalio se jež i spavao sa sve četiri u vis, inače su jako plašljivi

  • Haha 3
Link to comment
3 hours ago, JozoMujica said:

Ovo sa pečenicom je simboličan čin šumadijskog gostoprimstva, ne može čovek da mi uđe u dvorište a da ga ničim ne ponudim...

Đe rakija?

Link to comment
Just now, Lancia said:

Renne, de nalazis te ruske macke?¿

preko raznih društvenih mreža, to su sve stare mace koje nema više ko da čuva

Nastja već ima 11 godina i dva meseca

  • +1 5
Link to comment

Povremeno kod mene u gradu osvane takav poziv da neko preuzme stare mačke jer ili vlasnik ide u dom za stare ili je preminuo i slično, i primećujem da po pravilu odmah napisu da porodice sa decom na dolaze u obzir jer macama treba mir. Oko jedne majke i sina macana smo ozbiljno razmisljali, pogotovo jer je zena dugo (i napadno) molila po internetu ali nije htela ni pod razno kad je čula da imamo dvoje klinaca. Pokušala dam da je razumem, ali, mislim se, pa nece mace umreti od buke nase dece. Nekaf mi se čini da ljudi preteruju u tome oko mačaka, vise puta se i prepirah sa nekima koji tvrde da macka ne sme da menja stanište dok smo mi na odmoru (dok smo tražili neki maceci pansion) ili ce biti sumrak sveta :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...