Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

Ima četiri godine i zove se Rems. Čekao sam dve godine ovu kupovinu i napokon su stvoreni uslovi za smeštaj.

Kupio sam salaš pored Bačke Topole sa bratom pa smo doveli konje. On takmičarskog za prepone, a ja ovog zajebanta. Planiram da mu nađem devojčicu ubrzo

Link to comment

živiš moj san. ja da dobijem na lutrijitm imao bi farmu konja, samo ne znam kako je moguće održati je na pozitivnoj nuli u srbiji, a ne baviti se onim što je greh i pomisliti, a kamo li napisati

Link to comment

Za razliku od većine konjara nisam bogat. Salaš koji smo kupili bio je u očajnom stanju, ali je polako doveden u normalu i sada pristojno izgleda.

Konji su ljubav koju nam je preneo otac. Svojevremeno sam i ja trenirao prepone, ali nisam bio dovoljno uporan, odvukle su me neke druge stvari i kraj je usledio kada je ergela prodala kobilu koju sam sprema za R1 i šampionat Juge Arkanovim džiberima. Serenu nikada nisam prežalio. Bila je ogromni Holštajn sivac/zelenko od 700kg. Nikada nisam pao sa nje, kao da me je čuvala na leđima..

 

  • +1 4
Link to comment
28 minutes ago, mustang said:

Kaci nam slike molim te, da mu nekad i oci vidimo.. A sto je zajebant? :D

Ponike umeju da budu prgave i svojeglave. U Remsa sam se zaljubio zato što je sušta suprotnost. Dobronameran je, sve ga interesuje i ide za čovekom kao kuče. 

 

  • +1 1
Link to comment

Da skratim, trenutno je ekonomski nemoguće, 

Ergela na kojoj sam trenirao je sa 150 pala na jedva deset konja i ni jedan takmičarski. Taj posao nije isplativ zato što ne postoje takmičenja i sve je mrtvo. Teško je prodati bogatašima konje kada nemaju gde da se qrče i da ih pokazuju.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...