Jump to content
IGNORED

Slike vasih ljubimaca


Cica83

Recommended Posts

11 minutes ago, Jumanji said:

Da, dobra panorama, imas odatle puno slika

 

Zivim blizu, ispred crne i L bele zgrade sa leve strane iznad ivanove glave pa malo levo.... Stan mi je u onim kao roze malim zgradama ispred te dve velike zgrade... Mnogo lepo tamo, mirno, spokojno. Okean se vidi sa desne a sa leve downtown a iza mene je hollywood znak. 

Nisam znala da je deo ovog parka poklonio gradu los andjelesu onaj voditelj sto je skoro umro iz wheel of fortune alex trebek.

Na tom mestu gde stojim je nekada bila zicara sto je prevozila ljude iz holivuda u dolinu (valley kako oni vec to zovu) 

Ivan je tu ulovio jednu pticu, neku zivuljku nalik pacovu, a isto zamalo da i sam ne bude ulov sokolu i kojotu kad je imao dva meseca

Edited by mustang
Link to comment
1 hour ago, Djuro said:

 

Skechers Max?

 

 

Jesu. Zavrsile u djubretu danas. Djon, kramponi nestali, zamalo da  se sa carapama spustam. Bas su se brzo izlizale al bile udobne bas bas. 

Link to comment
8 minutes ago, Djuro said:

da, dobre ali nisu za trail.

 

Sada cu adidas sa continental djonom da koristim. Sacuvaj boze koliko su ruzne. U proseku mi traju dve godine. 

Edited by mustang
Link to comment
Slatkiš! Jel' valjaju mikrolab zvučnici...
Odlični u tom cenovnom rangu zaista. Sa dobrim, umerenim basom. Plus je sve drveno.
Ovo sam kupio kao rezervne.
Da ne akam previše Z906, prejaki su za svakodnevnu uporabu
Link to comment

Jaooo jaooo jaooooo:wub:

 

Ja sam zrela za farmu i cizme i da cistim govna po stajama... Osim ako se ne usele u kucu :laugh:

 

Gle mu siski majko mila 

 

Kako se zove? Koliko godina? 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...