Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Ni ja nisam bio siguran ko je nensi dok se niste slozili da je ruzna

Retko ruzno dete

Ali sto rece neko, to je samo dodatni plus za seriju

 

 

@Ajant

Pa upada u oci to sto su ameri eto pusili svako po 6 kutija cigara, onda su doneti nekakvi zakoni, ljudi su se osvestili da je to jako lose i danas u ekstremnim situacijama njih dvoje podele pola cigarete, a gledaocima se svaki put naglasi da je to jako jako lose

Link to comment

 

In 1997, former Secretary of Health, Education and Welfare Joseph Califano Jr. publicly referred to her as a negative role model for having done "more damage to young girls" than any other actress "because she smokes all the time in every movie she makes".

 

Divno doba Klinonove administracije: Florens Grifit Džojner kao svetli primer i Vinona Rajder kao užas ^_^

Link to comment

Ni ja nisam bio siguran ko je nensi dok se niste slozili da je ruzna

Retko ruzno dete

Ali sto rece neko, to je samo dodatni plus za seriju

 

 

@Ajant

Pa upada u oci to sto su ameri eto pusili svako po 6 kutija cigara, onda su doneti nekakvi zakoni, ljudi su se osvestili da je to jako lose i danas u ekstremnim situacijama njih dvoje podele pola cigarete, a gledaocima se svaki put naglasi da je to jako jako lose

o jebote, metoda eliminacije, nije ni jedan od muske dece, nije 11, ko je jos osto?

razmisljajte malo jebemu leb.

Link to comment

Serija je uzasno pretenciozna ali nedovljno dobro stilizovana. Zato del Torovi delovi deluju nakalemljeno i kao zalepljeni na ostatak. Ipak moze se gledati. Zabavno i povrsno.

to mi reci!

 

Pocinjem veceras ....nije da koga zanima, al ipak da se prijavim

Link to comment

jebiga, meni je ovo nesto najbolje sto sam u poslednje vreme pogledao.

jeste omaz uglavnom kingu, ali ima tu jos trista cuda, pored keri, mista, shininga i stand by me, imamo i kronenbergove skenerse, ajkulu, elijena, the thing, i-tija, poltergejsta, under the skin (sto malo vise iskace iz koncepta 80tih, al nema veze) i jos verovatno kojecega sto nisam primetio.

potpaljivacica

 

Meni 11 lici na natali portman iz leona

Edited by belch
Link to comment

Zavrsi se Hell on Wheels. Bas mi bilo lepo. Najjaca scena tuca u kafani :lol:

 

I kraj dobar isto

 

 

da bi se skrasio i nasao konacno neki mir, morao je da pobegne od Amerike. Prethodno, naravno, zavrsivsi prugu.

 

Amin :)

 

lutka bohenen ... nedostajace mi ova serija i taj period. likovi zivopisni, svaki je sijao. i zenski likovi svi jaki. retkost.

Link to comment

potpaljivacica

 

Meni 11 lici na natali portman iz leona

jest.

dodao bih na listu i akiru, to mi u stvari nekako bila prva asocijacija.

 

akira-animated.gif

 

Liči na jasnu iz tito i ja

brao!

Link to comment

ja ne znam kolko covek mora da bude umoran da bi se odusevljavao serijom koja bukvalno ne funkcionise ni na jednon nivou poput stranger things. meni je ta kolicina umora nepojmljiva.

Link to comment

nemoj da si lican, ti si nebitan, ovo je globalan fenomen. misim sere se o trampu teroristima game of thrones a u stvari nema boljeg pokazatelja kolko je ova civilizacija preumorna i ukurcu od stranger things i statusa koji uziva na internetima

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...