Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

od pismene osobe dobih preporuku za the night of

jery prati neko?

Dobra je serija, imas par komentara na temi o krimicima bez topica

Edited by Milosh76
Link to comment

Bezveze je, totalno razočaranje. Verovatno najgora stvar koju sam gledao od Stevena Zailliana i Richarda Pricea. A, ja sam ovde i o novijem Priceu prilično pozitivno stalno pisao, baš sam ga i dalje rado gledao...

Link to comment

Bezveze je, totalno razočaranje. Verovatno najgora stvar koju sam gledao od Stevena Zailliana i Richarda Pricea. A, ja sam ovde i o novijem Priceu prilično pozitivno stalno pisao, baš sam ga i dalje rado gledao...

staviću te na il leba mi

:fantom:

Link to comment

staviću te na il leba mi

:fantom:

Serija nije dinamicna, uopste ne lici na krimic, vise je drama. Nemas superheroja, nemas glavnog negativca, potpuno je neamericka serija. Atmosfera je potpuno drugacija od klasicnih americkih krimica.

 

Glavni lik je igrao u filmu Nightcrawler, gledaj ga odlican je.Inace... Graduated from Oxford University with a degree in Philosophy, Politics and Economics and later enrolled into London's Central School of Speech and Drama.

 

Znaci ima stofa, nije americka zvezda nego skolovan britanski glumac.

Edited by Milosh76
Link to comment

Serija nije dinamicna, uopste ne lici na krimic, vise je drama. Nemas superheroja, nemas glavnog negativca, potpuno je neamericka serija. Atmosfera je potpuno drugacija od klasicnih americkih krimica.

to mi treba

:D

Link to comment

Gledao sam... nije lose za razbribrigu kad nemas boljih serija na lageru. Moze da se gleda, mada nisu mnoge stvari objasnjene do kraja. Ima samo jedna sezona...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...