Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Odgledao prve dve epizode The Night Of. Prilicno tanko. Vec na polovini prve lako predvidivo sta sledi, dok se u drugoj skoro nista ni ne desava, osim sto jos jednom utvrdjujemo proceduru od hapsenja do dizanja optuznice. Jedini zanimljiv momenat je reakcija pritvorskih mu cimera, kada cuju za sta optuzuju Naza. 

+1

to postaje obrazac svih serija iz produkcije HBO-a. 

Link to comment

Serija tNO, je rimejk britanske mini serije Criminal Justice S01. Utiska sam iz ove E02 da će akcenat serije biti na procedure u krivično pravnom postupku u USA i to naročito iz ugla osumnjičenog, njegovih roditelja, advokata i inspektora (kome pored 100% početnih dokaza nešto ipak "fali"). Pilot epizoda mi je zbog gomile diskatubilnih detalja ukazivala na "šerlok" detektivsko-krimi seriju, ali izgleda serija klizi u cake pravnog sistema (počeli su sa uvodom advokata, inspektora, a još nije došao red na tužioca i sudiju).

 

naredne epizode će biti istog tempa zanimljivosti i razvoja kao E02 do pretposlednje koja će uz poslednju E08 biti merodavna za ocenu cele serije.

 

može ovo da se gleda ako se priguši poređenje sa drugim hit serijama slične tematike

Link to comment

Odgledala sam 4 epizode. Meni se sviđa. Zašto? Nemam pojma. Vinona Rajder je simpatična u svom ludilu, šerif je potpuno ok,deca koja su glavni likovi, nisu iritantna, ima malo horora/vladine zavere, ni to nije loše. Sve u svemu, gledljiva serija za kišni vikend.

Evo odgledah i ja prve 4. Odlicna, odlicna Vinona.

Link to comment

Počeo na HBO da ide novi projekat Denija "Keni Pauers" Mekbrajda i Džodija Hila - "Viceprinicipals/Zamenici direktora". On glumi iskompleksiranog razvedenog rasistu. S njim u paru je Volter Gogins, kao odlična protivteža, neki sleazy gay guy. Vidjećemo na šta će da izađe. Zasad nije toliko komedija, više je dark nego komedija.

Link to comment

odgledo prvi stranger things, i sve je apsolutno vec vidjeno i predvidivo (na prvu loptu king+iti+tvin piks+watchers), ali i pored toga besprekorno.

jedva cekam sledecu.

Link to comment

sve je apsolutno vec vidjeno i predvidivo (na prvu loptu king+iti+tvin piks+watchers), ali i pored toga besprekorno pristojno.

jedva cekam sledecu.

 

Ja zbindžovo danas uz neku light šljaku celu sezonu.

Link to comment

Stranger Things me je tako lepo iznenadio i obradovao: ET meets Grimm meets Goonies ... plus ima malo horora i mistike. 

 

Preporuka od srca i steta sto ima samo 8 epizoda. 

mini serija ili ce biti jos sezona?

Edited by katamaran
Link to comment

nemam pojma. ne pratim vesti...

 

a ima jedna druga serija sto mi je usla pod kozu...potpuno imbecilna a u stvari ziva realnost....braindead...

Link to comment

Tri detalja ukazuju da će možda biti druge sezone.

- gde je šerif otišao kada je ušao sa onim ljudima u kola?

- Vil u kupatilu

- šerif ostavlja kekse u šumi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...