Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Samo venčanje ti je u narednoj epizodi, ali sve to što kažeš da se nije dogodilo razvija se prilično od početka serije :D

 

Znam, i naravno jasno je da će se desi, ali onda vidiš da se 4, 5, 6 sve vrti oko njenog bekstva i kada znaš da od toga nema ništa, onda se osećaš kao idiot što uopšte gledaš. :) Kao što ne znamo da li će da stupe samo u snošaj™ ili se uzmu da žive hapily ever after.

 

Jbt, ona je došla iz budućnosti, mogli su da ubace neki zaplet milijardu puta na tu temu, ali ništa. Ali baš ništa. 

Link to comment

Jel gleda neko outlander? Odgledao sam 6 epizoda sve bih da se nešto desi, ali eto, nikako...

gledam , i ovde ga nahvalila kad je počelo, i da ponovim, serija je fantastična i nije za devojčice , a pored sestara bronte nije ni prošla.

nešto najhrabrije snimljeno za televiziju što sam gledala. GOT je mala maca za scene kojih ovde ima. i ne samo što ih ima nego kako su odglumljene i snimljene je vrhunski

tako da pogledaj još koju moguće da se navučes. nećeš verovati koliko će uskoro sve da se preokrene. biće dešavanja i previše

 

 

poslednja epizoda je posebno strašna jer na vrlo mučan i poduži način prikazuje silovanje muškarca od strane muškarca

 

 

evo delić jedne kritike koja odlično opisuje stvar

Our overwhelming response was to be blown away by the boldness of the episode. For sheer depressing brutality, we’d put this hour up against any of the very worst, most violent shows on television, which is a testament to how flexible a concept Outlander is and how difficult it is to pin it down to one kind of genre. One week it’s a love story; the next it’s a tale of historic battles and political intrigue; the next it’s a story of sisterhood and female bonds; the next it’s a horror tale. It’s a huge part of why the show works .

 

Edited by Alis
Link to comment

sta su alternative prajmvajeru? za neke egzoticnije naslove? pokusavam da nadjem murder in suburbia i sebastian bergen. jel gledao neko?

Link to comment

Jel gledao neko prvu epizodu Wayward pines? Vredi li cemu?

Pa...vredi ali je prva pogledana još se postavljaju stvari...
Link to comment

Kako je dobra epizoda rodjendanska zurka Konora (Rej Donovan) :lol::Hail:

Lrde, ja se nekako nakanih i evo me na pola druge sezone. Solidna je serija. U pocetku me smarala, Rej mi je bio pretjeran - jebeni mister muskolo koji ima lijek za sve i nezavisno od njega prvih par epizoda su mi bile bas tanke. Jos Irci iz Bostona - fuj! Ipak, druga polovina prve sezone i ova druga sezona su dobre!

 

 

Dzon Vojt rastura! Megacar! Triksi (zena od glavnog lika) mi je super dok im je cerka zajebala i onog tinejdz retarda iz Homelanda. Pakao je iritantna i ruzna sto je primjetio odavno Filipenko! :D

Link to comment

gledam , i ovde ga nahvalila kad je počelo, i da ponovim, serija je fantastična i nije za devojčice , a pored sestara bronte nije ni prošla.

nešto najhrabrije snimljeno za televiziju što sam gledala. GOT je mala maca za scene kojih ovde ima. i ne samo što ih ima nego kako su odglumljene i snimljene je vrhunski

tako da pogledaj još koju moguće da se navučes. nećeš verovati koliko će uskoro sve da se preokrene. biće dešavanja i previše

 

 

poslednja epizoda je posebno strašna jer na vrlo mučan i poduži način prikazuje silovanje muškarca od strane muškarca

 

 

evo delić jedne kritike koja odlično opisuje stvar

 

Ne znam, već sam na pola prve sezone, stvarno mi ne pada na pamet šta je to fantastično, elaboriraj. :) Nije da ima 5 sezona, pa da će da se zalaufa kako valja. 2, 3 korektna lika, koliko toliko zanimljiva, ovo ostalo sve nekako... Mediokritetski. 

 

Odgledaću svakako sezonu do kraja, ali za sada... Malo zabave.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Kako je dobra epizoda rodjendanska zurka Konora (Rej Donovan) :lol::Hail:

 

Lrde, ja se nekako nakanih i evo me na pola druge sezone. Solidna je serija. U pocetku me smarala, Rej mi je bio pretjeran - jebeni mister muskolo koji ima lijek za sve i nezavisno od njega prvih par epizoda su mi bile bas tanke. Jos Irci iz Bostona - fuj! Ipak, druga polovina prve sezone i ova druga sezona su dobre!

 

 

Dzon Vojt rastura! Megacar! Triksi (zena od glavnog lika) mi je super dok im je cerka zajebala i onog tinejdz retarda iz Homelanda. Pakao je iritantna i ruzna sto je primjetio odavno Filipenko! :D

 

Verujem, al' kasno sad. Možda za neku godinu.

Link to comment

Ne znam, već sam na pola prve sezone, stvarno mi ne pada na pamet šta je to fantastično, elaboriraj. :) Nije da ima 5 sezona, pa da će da se zalaufa kako valja. 2, 3 korektna lika, koliko toliko zanimljiva, ovo ostalo sve nekako... Mediokritetski. 

 

Odgledaću svakako sezonu do kraja, ali za sada... Malo zabave.

pa sad, fantastičnost je u oku posmatrača :D ako ti do sad nije legla, možda nije tvoj cup of tea

ali mnogi se slažu po pitanju fantastičnosti.

do sad si gledao ep. The garrrison commander. mene je ta epizoda oduvala.

mediokritetski nije nikako, pre svega jer ne postoji ništa slično na tv-u.  da, početak je malo spor, ali posle kreće prilično napet roller coaster. uglavnom je to drugi deo sezone.

i gde to imaš seriju u kojoj je jedna epizoda skoro cela samo bičevanje, a već sledeća samo seks. a da pritom  nije dosadno  <_<  .

Link to comment

Zanimljiva je i druga epizoda Wayward Pinesa, osim što je prilično očigledno koliko su glumci neinspirisani i odrađuju posao, i što znaš da je to Šjamalan i da će na kraju da bude sranje.

 

Njegov najbolji umetnički trenutak i dalje ostaje twist na kraju Sixth Sense, kada se ispostavi da je glavni lik sve vreme bio Brus Vilis.

 

Edited by Lrd
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...