Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

On 1. 12. 2023. at 8:29, I*m with the pilots said:

Počela da gledam White Lotus, onaj mladi venčani čovek je i isuviše napravljen da ga mrzimo od druge klape. Definicija "punchable face"

 

Na kog mislis? Onaj sa kratkim celom?

Link to comment
39 minutes ago, mustang said:

 

Na kog mislis? Onaj sa kratkim celom?

 

Pa samo je jedan mladi tek oženjeni lik u seriji? On i supruga mu koja stalno ostaje bez reci

 

jake-lacy_0.jpg

 

 

Link to comment
On 12. 12. 2023. at 9:59, I*m with the pilots said:

 

Pa samo je jedan mladi tek oženjeni lik u seriji? On i supruga mu koja stalno ostaje bez reci

 

jake-lacy_0.jpg

 

 

 

Ja se ovog lika uopste ne secam :lolol: 

 

  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, mustang said:

Pocela da gledam Suits...glavni glumac, spector, isti biković 

 

Zaspim momentalno. Odlicna za quick nap.

Ala kasnis 😃

 

Inace dobra serija, vredi gledati.

Link to comment

Murder at the end of the world, bože, kakvo neopevano sranje. Besmislen zaplet, prožet flešbekovima koji traju beskrajno i sa glavnom pričom nemaju nikakve veze. Rasplet u kome je otkriveno da je ubica batler i to AI batler je nešto najidiotskije što sam odgledala, a gledam svakojaka sranja. 

Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Murder at the end of the world, bože, kakvo neopevano sranje.

Spoiler

Besmislen zaplet, prožet flešbekovima koji traju beskrajno i sa glavnom pričom nemaju nikakve veze. Rasplet u kome je otkriveno da je ubica batler i to AI batler je nešto najidiotskije što sam odgledala, a gledam svakojaka sranja. 

 

ovo me podsetilo na kolegu koji pre 20 godina ulazi u kancelariju, upravo odgledao identity s dzon kuzakom i kaze - jebote, ko bi rekao da je na kraju mali ubica?!

a pola kancelarije se nalozilo da gleda film to vece...

  • Haha 5
Link to comment
1 minute ago, Nebojsa said:

ovo me podsetilo na kolegu koji pre 20 godina ulazi u kancelariju, upravo odgledao identity s dzon kuzakom i kaze - jebote, ko bi rekao da je na kraju mali ubica?!

a pola kancelarije se nalozilo da gleda film to vece...

Ahaha, da ovaj šturi preprič nekoga zainteresuje :thumbsup:

Link to comment

HahahHaha, ja to stalno radim, nenamerno. Mnogima sam na listi za odstrel😂

 

Najgore je bilo sa Homeland, kad sam pred svima izvalila da ne mogu da verujem da su stvarno obesili Brodija😂😂 neka drugarstva su tada raskinuta😂

Edited by Sara
  • Haha 3
Link to comment

Za Prison Break je bilo jako. To je bilo vreme kad je fejs doživeo bum. Neki lik odgledao uživo foks strim, dok je 99% ljudi čekalo rip koji je dostupan odmah ujutru. 

I ono, skuvana kafa, seda se za komp, učitava se fejs i prvi status "umro Majkl.." :vermez3:

  • Haha 4
Link to comment
31 minutes ago, Nebojsa said:

ovo me podsetilo na kolegu koji pre 20 godina ulazi u kancelariju, upravo odgledao identity s dzon kuzakom i kaze - jebote, ko bi rekao da je na kraju mali ubica?!

a pola kancelarije se nalozilo da gleda film to vece...

 

To je verovatno pokupio foru iz Simpsonovih, kada mladi Homer izadje iz bioskopa sa Empire Strikes Back i pred onima koji cekaju u redu za sledecu projekciju kaze "ko bi rekao da je Darth Vader cale Luke Skywalkera"

 

I dugo sam cekao priliku da iskoristim tu foru i konacno mi se ukazala kada se pojavio Joker. Tada sam izlazeci iz Tuckwooda naglas rekao "ko bi rekao da su Joker i Batman braca".

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...