Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

Nisam, mada mi deluje poznato. Moguće da je isti slučaj kao sa Kfulim-om. Započeo pa prestao jer je izletela neka nova sezona Homeland, Blacklist ... Ajde to ću da probam sutra.

Hvala! 

Link to comment

Posle Six feet under počeli Atlantu. Pao sam na dupe koliko je dobro :) kao neki crnački Louis CK meets rap Wire. Glover je maderfaking bog kako prikazuje rasu i klasu. Scena kad ga high class belac ubedjuje da je lud što ne ide u Afriku da upozna svoje korene :ziga: pa onda gostovanje Paperboi-a u emisiji o woke temama i crni srednjoškolac koji se identifikuje kao 35 godišnji belac iz Kolorada :ziga::ziga: nema loše i bezvezne scene u ove prve dve sezone. Verovatno su svi već gledali ali ko nije preporukčina. 

  • +1 5
Link to comment
On 31. 3. 2023. at 16:31, kipo said:

Budi oprezan (ako je trial). Meni nakon isteka 30 ili koliko bese dana nije stiglo obavjestenje da istice, ali najvece sranje da mi nisu stizale bilo kakve notifikacije za skinutu sumu sa racuna za produzenje pretplate. Niti od Amazona, niti iz banke. Bes, ludilo.

The FTC sued Amazon in federal court in Seattle, alleging that the company has "knowingly duped millions of consumers into unknowingly enrolling in Amazon Prime." In a statement, Amazon called the FTC's claims "false on the facts and the law."

Amazon has used "manipulative, coercive or deceptive user-interface designs known as 'dark patterns' to trick consumers into enrolling in automatically renewing Prime subscriptions," the FTC said as it seeks civil penalties and a permanent injunction to prevent future violations.

 

https://www.reuters.com/legal/amazon-duped-millions-consumers-into-enrolling-prime-ftc-2023-06-21/

Link to comment

Završi se i Marvelous Mrs Maisel. Svakako jedna od najboljih serija koja se pojavila u poslednjih 7, 8 godina. Consa skoro i da nema, pros su sljedeći:

 

- sajajan feel good osećaj koji gledanje serije daje

- nekoliko zaista sjajnih likova i glumačkih performansa..

- Rejčel Broznahan je kreirala fantastičan lik i isto tako ga odglumela

- Tony Shalshoub :ziga: :ziga: :ziga:

- Estetika Amerike 50, 60 i 70ih jebeni melem za oči, fotografija apsolutno savršenstvo.

- sjajni dijalozi, duhoviti i vispreni, ali i emotivni i ozbiljni kada je za to vreme. 

- ne znam da li je serija, vrlo moguće da jeste - pokupila sve žive nagrade za kostimografiju, ako nije, sramno je da nije. 

 

Sve u svemu, jedna od retkih novijih serija koja se ističe kvalitetom na skoro svim osnovama i koju bi vredelo pogledati ponovo. :heart:

 

 

 

 

  • +1 7
Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Završi se i Marvelous Mrs Maisel. Svakako jedna od najboljih serija koja se pojavila u poslednjih 7, 8 godina. Consa skoro i da nema, pros su sljedeći:

 

- sajajan feel good osećaj koji gledanje serije daje

- nekoliko zaista sjajnih likova i glumačkih performansa..

- Rejčel Broznahan je kreirala fantastičan lik i isto tako ga odglumela

- Tony Shalshoub :ziga: :ziga: :ziga:

- Estetika Amerike 50, 60 i 70ih jebeni melem za oči, fotografija apsolutno savršenstvo.

- sjajni dijalozi, duhoviti i vispreni, ali i emotivni i ozbiljni kada je za to vreme. 

- ne znam da li je serija, vrlo moguće da jeste - pokupila sve žive nagrade za kostimografiju, ako nije, sramno je da nije. 

 

Sve u svemu, jedna od retkih novijih serija koja se ističe kvalitetom na skoro svim osnovama i koju bi vredelo pogledati ponovo. :heart:

 

 

 

 

 

amin

  • Wub 1
Link to comment
On 17. 6. 2023. at 2:45, black mirror said:

@BlackGeorge

 

da li si gledao hatufim?

Odgledao sam dve epizode i ........ stao. Od ovoga što piše u vezi žanra drama/mistery/thriller, 90% je drama, 10% je mistery i 0% je thriller. Kada bi bilo makar 60-70% thriller a ne drama, nastavio bih.

Ovako .... bataljujem ovo, nije moja šolja čaja.

 

Treba mi nešto dinamično a ne statično. Ne volim drame. Mislim volim, ali da je do 30-40% ne više!

Edited by BlackGeorge
Link to comment

The Bear II

 

znatno slabije, prvo skoro nista u nekoliko epizoda pa onda bespotrebno uvodjenje velikih imena da demonstriraju svoju opaku glumu, 

Jamie Lee Curtis preglumljuje preko svake mere, posle svega opet nije nista jasnija prica o bratu, na kraju isforsirani monolog u frizideru da se napravi mesto za jos par sezona

Link to comment

Ako je neko odgledao pa zaboravio ima druga sezona avenue 5 sa simpatičnim Hju Lerijem.

 

Pa jedno 5 puta duhovitija nego prva. Baš dobar - vuče mi na - Brit humor, laganih 8 epizoda po pola sata i kraj serije. Smejao se mnogo više nego što sam očekivao. Prva sezona je bila miš meš svega i svačega. 

  • +1 1
Link to comment

Kad smo kod Hju Lorija… upravo sam shvatila da mi se gleda House, ali samo ona sezona kad bira nove saradnike pa dovede, tipa, 100 kandidata i u svakoj epizodi otpusti po nekog.

 

hip hop drama GIF by WE tv

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...